Şimdi Ara

750W AOPEN Z750 80+ Bronze PSU Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazın pc toplucam da
  • @dj gamer
    Dostum PM gönderdim
  • bende bu ürünü almayı düşünüyorum. fiyatı gerçekten iyi.http://www.bitmedenal.com/AOPEN-Z750-14AE6-750W-AKTIF-PFC-80-14CM-FAN-BOX,PR-47959.html
  • Dostum gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ürün çok sessiz. OC'li "I7 950 - 6850CF" sistemde gık demedi
    Serin serin çalışmasına devam etti.
  • Bu fiyata alınabilecek çok harika bir PSU.
  • hortlatıyorum ama helvetia imzana yazmıssın aldın mı kartı hayırlı olsun
    oyunlarda nasıl ses seviyesi ? vsyncyi kapayınca ses artıyor mu
  • @serpantin
    Teşekkür ederim dostum.

@fod
    Teşekkür ederim dostum GTX570 düşünüyordum ama bütçe el vermedi, 560TI aldım. Ekran kartını aldıktan sonra ses ile ilgili bir yorum yapmıştım 4-5 mesaj yukarıda. Aşağıya aynen yazıyorum

"Kasanın içerisinde ki en sessiz fan PSU içerisindeki. Fanın markasının ne olduğunu bilsem kasanın önüne ve arkasına takmak içinde 2 adet alırdım"

Ayrıca PSU'yu I7'li 6850CF li bir düzenekte deneme fırsatımda oldu. Ne ısınma nede ses sorunuyla kaşılaşmadım
  • Denizli'de böyle kullanıcılar var mı ya
    quote:

Orijinalden alıntı: helvetia

Ayrıca PSU'yu I7'li 6850CF li bir düzenekte deneme fırsatımda oldu. Ne ısınma nede ses sorunuyla kaşılaşmadım

• quote:

@serpantin
    Teşekkür ederim dostum.

@fod
    Teşekkür ederim dostum GTX570 düşünüyordum ama bütçe el vermedi, 560TI aldım. Ekran kartını aldıktan sonra ses ile ilgili bir yorum yapmıştım 4-5 mesaj yukarıda. Aşağıya aynen yazıyorum

"Kasanın içerisinde ki en sessiz fan PSU içerisindeki. Fanın markasının ne olduğunu bilsem kasanın önüne ve arkasına takmak içinde 2 adet alırdım"

süpermis ya tesekkürler

• Bu özellikler, bu fiyata alınır.

Edit: Aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xMANİTUx -- 23 Nisan 2011; 11:19:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

Denizli'de böyle kullanıcılar var mı ya
    quote:

Olmazmı dostum. Daha bi kaç tane daha var çok iyi sistemi olan. Daha benim bilmediğim başkalarıda mutlaka vardır.

@fod
    Ben teşekkürederim. Ürün hakkında az çok bilgi sahibi olabildiyseniz ne mutlu bana

@xMANİTUx
    Hayırlı olsun dostum, güzel günlerde kullan. Sende görüşlerini bildirirsen sevinirim.

• Ewt Yasin 750w aopen daha iyi
  • @YasiN®

Aopen, linkini verdiğin üründen 100W daha güçlü. Verimliliği daha yüksek. Ayrıca forumda Highpower ile ilgili son günlerde çok fazla arıza topici açıldı. Highpower'ın 650W olan modeli değilde 750 Wattlık olan modeliyle kıyasladığında bile Aopen kağıt üzerindeki özellikleri ile daha ağır basıyor. Ayrıca HighPower 220-250TL arası satılırken, Aopen 165TL civarında bulunabiliyor. Ayrıca Aopen PSUyu üreten firmanın FSP olmasıda gözden kaçmamalı
  • Forumdan 2nci el High power almak için bir satıcı ile temasta bulundum. Şayet sattığı ürünün garantili ise aradaki fiyat farkını 100 watta göz ardı edebilirim diyedüşündüm. Eğer garantisiz ise aopen'a yaönelirim. Şuanki imzamdaki sistemimde 300w fsp var. Ekran kartını 5850'ye yükseltmeyi planlıyorum.
  • arkadaşlar bu ürün cougar 700w olan psunun birebir aynısı, sadece bu makyajsız sanırsam
    cougar kullanan ve bu psuyu kullananlardan yorum almak istiyorum,
    ses ses ses hakkında, özellikle elektriksel sesten bahsedilmiş daha önce cougar için acaba varmıdır böyle bir durum?
    birde peki cougar kendisi mi üretiyor yoksa başka bir markaya mı ürettiriyor bu psu ları ki?

EDİT;
    http://www.cougar-tr.com/Cougar_CM_700W_Power_Supply.htm

ama dayanamadım siparişi geçtim,
    elime ulaşınca bende resim koyarım
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rozek -- 24 Mayıs 2011; 1:55:58 >

• Bu fiyata çok kaliteli güç kaynağı almışın.Sanırım bu güç kaynağı baya satar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 26 Mayıs 2011; 0:14:27 >
  • evet benim aopen de geldi;
    ilk izlenimlerim;

ses;
    kullanmakta olduğum mushkin ep-400ap güç kaynağımın 2 katı kadar sesli,
    ama sattığım ocz modxtream700w tan sessiz,
    silverstone full modüler geçmişti elime bir tane 750w, onun 5te biri kadar falan sessiz diyebilirim
    yani diğer fanlar ile birlikte sıkıntı yok

kablolar;
    oldukça yumuşak kablolara sahip, ince gibi geldi bana?
    dağılım olarak güzel, sleev olarak ta başarılı denebilir
    ama bazı corsair ler gibi 24 pin 60cm falan değil, standart boyda diyebilirim

yapı ve kutu içeriği;
    dış malzeme olarak daha kalın bir saç kullanılmasını beklerdim,
    içinde fanın altındaki naylondan yapılmış hava yönlendirmek için konulmuş olan kağıt gibi ince tabakanın sese sebep olduğunu düşünüyorum,
    psuyu dışarıda haricen çalıştırdım ve fan birkaç saniye geç dönmeye başlayıp, kapattıktan sonra 10-15 saniye devam ediyor,
    kapanırken devri iyice düşüp durmaya yaklaşınca bir vızıltı yapıyor
    kutu içeriği zayıf; sadece psu+kablolar+klavuz ve garanti belgesi var,
    bu arada kablolardan prize takılan çok güzel ve sağlam birşey

ama ben beğendim;
    sonuçta en azından aopen, garantisi var(forumdaki bazı ikinci el fiyatlarına bakarsak)
    ses olarak önceki denediklerimden daha iyi
    kablo yerleşimi kullanışlı
    ve 750w, 54a ve 80+ bronze

kasaya takınca resim eklerim
    saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: rozek

evet benim aopen de geldi;
    ilk izlenimlerim;

ses;
    kullanmakta olduğum mushkin ep-400ap güç kaynağımın 2 katı kadar sesli,
    ama sattığım ocz modxtream700w tan sessiz,
    silverstone full modüler geçmişti elime bir tane 750w, onun 5te biri kadar falan sessiz diyebilirim
    yani diğer fanlar ile birlikte sıkıntı yok

kablolar;
    oldukça yumuşak kablolara sahip, ince gibi geldi bana?
    dağılım olarak güzel, sleev olarak ta başarılı denebilir
    ama bazı corsair ler gibi 24 pin 60cm falan değil, standart boyda diyebilirim

yapı ve kutu içeriği;
    dış malzeme olarak daha kalın bir saç kullanılmasını beklerdim,
    içinde fanın altındaki naylondan yapılmış hava yönlendirmek için konulmuş olan kağıt gibi ince tabakanın sese sebep olduğunu düşünüyorum,
    psuyu dışarıda haricen çalıştırdım ve fan birkaç saniye geç dönmeye başlayıp, kapattıktan sonra 10-15 saniye devam ediyor,
    kapanırken devri iyice düşüp durmaya yaklaşınca bir vızıltı yapıyor
    kutu içeriği zayıf; sadece psu+kablolar+klavuz ve garanti belgesi var,
    bu arada kablolardan prize takılan çok güzel ve sağlam birşey

ama ben beğendim;
    sonuçta en azından aopen, garantisi var(forumdaki bazı ikinci el fiyatlarına bakarsak)
    ses olarak önceki denediklerimden daha iyi
    kablo yerleşimi kullanışlı
    ve 750w, 54a ve 80+ bronze

kasaya takınca resim eklerim
    saygılar

Yeni PSU'n hayırlı olsun.
    Valla bu Mushkin'in fanını merak ettim doğrusu. Eğer içini açarsan fanın marka modelini yazarsan memnun oluruz.
    Internette biraz araştırdım yabancı bir forumda BeQuiet ile Seasonic'ten bile daha sessiz deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsalonarici -- 26 Mayıs 2011; 8:25:59 >

• @rozek

Dostum hayırlı olsun izlenimlerini paylaştığın için teşekkürler.

PSU ilk geldiğinde bende tek başına çalıştırmış ve fan sesini kontrol etmiştim. Nedense bende ses yoktu.
    Ama şu ortak görüşe sanırım sahibiz.

"Ekran kartı ve işlemci fanı döndüğü sürece PSU'nun sesi duyulmuyor"
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.