Şimdi Ara

75.000 TL'ye kadar yeni araba almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 75 bin Tl'ye kadar 5 kişilik, ekonomik ve kesinlikle otomatik bir araç almak istiyorum. Şu an kullandığım araç 2010 model Peugeot 5008 ama artık 5 kişilik araç kullanmak istiyorum. Aklımda Vw Jetta var şu an. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler :)

• Sedan mı hatchback mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

Sedan mı hatchback mi?
    Farketmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

Farketmez :)

Alıntıları Göster
    Kuga?
  • A3 veya 1.16 derim ben. Performans yönünden bmw üstündür. A3 ise daha geniş, ve daha konforlu. 75000 e jetta felan düşünmeyin saçma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Kuga?

Alıntıları Göster
    Kuga'nın 78 bin tl'ye 1.6 180 bg 4x4 modeli var ama tabiiki çok yakıyor benzinli ayrıca
  • quote:

A3 veya 1.16 derim ben. Performans yönünden bmw üstündür. A3 ise daha geniş, ve daha konforlu. 75000 e jetta felan düşünmeyin saçma olur.
    trendline passat 1.6 tdi dsg olabilir o fiyata
  • quote:

Kuga'nın 78 bin tl'ye 1.6 180 bg 4x4 modeli var ama tabiiki çok yakıyor benzinli ayrıca

Alıntıları Göster
    Audi a3 de aklıma yatıyor açıkçası. Benzinli ile dizel arasında az fark var ama benzin de az yakıyor sanıyorsam. Bu fiyatlara nasıl bi' donanım var a3te bilginiz var mı ?
  • quote:

Audi a3 de aklıma yatıyor açıkçası. Benzinli ile dizel arasında az fark var ama benzin de az yakıyor sanıyorsam. Bu fiyatlara nasıl bi' donanım var a3te bilginiz var mı ?

Alıntıları Göster
    Trendline donanım düşük kalıyor. Zorlarsam 80 bin civarına çıkabilirim sanırım
  • quote:

Trendline donanım düşük kalıyor. Zorlarsam 80 bin civarına çıkabilirim sanırım

Alıntıları Göster
    avensis nasıl bir tercih olur sizin için? hem oturaklı hemde iyi bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-323E4D72D -- 25 Nisan 2013; 21:58:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-323E4D72D

avensis nasıl bir tercih olur sizin için? hem oturaklı hemde iyi bir araç

Alıntıları Göster
    Araç tabiiki çok güzel fakat 1.8 olması benzinli olması biraz durumu zorlaştırıyor maalesef
  • quote:

Araç tabiiki çok güzel fakat 1.8 olması benzinli olması biraz durumu zorlaştırıyor maalesef

Makyajlı Superb'in 1.6 TDI DSG seçeneği ile geleceği söyleniyor, Skoda Türkiye'den teyit ettirilirse ve fiyat istediğiniz aralık ta olursa en mantıklı seçim o olur.

C Sınıfı Dizel otomatik araçlar şuan için benim gözümde çok pahalı'lar.

Dizel auris otomatik düşünülebilir aslında.
  • Giulietta da düşünebilirsiniz. Ağzına kadar doldurursunuz 75bine
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Makyajlı Superb'in 1.6 TDI DSG seçeneği ile geleceği söyleniyor, Skoda Türkiye'den teyit ettirilirse ve fiyat istediğiniz aralık ta olursa en mantıklı seçim o olur.

C Sınıfı Dizel otomatik araçlar şuan için benim gözümde çok pahalı'lar.

Dizel auris otomatik düşünülebilir aslında.

Alıntıları Göster
    Eğer dediğiniz gibi bir motor söz konusu olursa gerçekten harika olur Opel Mokka hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• quote:

Giulietta da düşünebilirsiniz. Ağzına kadar doldurursunuz 75bine
    Giuletta küçük bir araç ama
  • quote:

Giuletta küçük bir araç ama
    http://forum.donanimhaber.com/m_72887209/f_//tm.htm#72887209

Ek olarak Yeni Octavia'ya bakın isterseniz, 1.6 TDI DSG Seçeneği var, ancak bir üst mesajımda dediğim gibi BENCE C sınıfı olan bu araç, diğer C sınıfı araçlar gibi, hak ettiğinden yüksek fiyata satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 25 Nisan 2013; 22:10:13 >
  • quote:

Ek olarak Yeni Octavia'ya bakın isterseniz, 1.6 TDI DSG Seçeneği var, ancak bir üst mesajımda dediğim gibi BENCE C sınıfı olan bu araç, diğer C sınıfı araçlar gibi, hak ettiğinden yüksek fiyata satılıyor.
    Güzel bir inceleme olmuş ancak test edilen araç manuel ve otomatik haricinde araç düşünmüyorum. Dizel 4x2 versiyonu güzel görünüyor ancak Mokka ile ilgili kafamdaki tek soru işareti hacim. Şaft tüneli de araç da yoksa ya da boyutu çok yer kaplamıyorsa sanırım 5 kişi rahatlıkla yolculuk yapabilir. Mokka da şu an mantıklı seçenekler arasında sanırım

• quote:

Zaten şu an Türkiye'de çoğu araç böyle şişirilmiş fiyatlarlla satılmıyor mu Yapacak bi şey yok maalesef

• quote:

Güzel bir inceleme olmuş ancak test edilen araç manuel ve otomatik haricinde araç düşünmüyorum. Dizel 4x2 versiyonu güzel görünüyor ancak Mokka ile ilgili kafamdaki tek soru işareti hacim. Şaft tüneli de araç da yoksa ya da boyutu çok yer kaplamıyorsa sanırım 5 kişi rahatlıkla yolculuk yapabilir. Mokka da şu an mantıklı seçenekler arasında sanırım
    2.el temiz bi Captiva olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

2.el temiz bi Captiva olabilir

Alıntıları Göster
    hmm avensis kafanıza yatmıyorsa biraz bekleyip yeni corolla derim ben özellikle toyota serisinden örnek araçlar söylüyorum hem sizi üzmez hemde piyasası iyidir. Bakarsınız bir şey olur sattığınız zaman aracınızı kolayca elden çıkarabilirsiniz
    edit:yeni golf bile olur yani üzmez sizi 5 kişi sığarsınız herhalde,ben jetta düşünmeyin derim çok beğendiğim bir araç incelemedim ama forumdaki çoğu insan kullanılan malzeme kalitesinden yakınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-323E4D72D -- 25 Nisan 2013; 22:39:16 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.