Şimdi Ara

700 TL' ye Kadar PSU Olmayan Önü Mesh Kasa Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sistem olarak kasa dışında her şeyi dizdim.Fakat piyasada önü mesh olan, malzeme kalitesi iyi olan kasa bulmakta güçlük yaşıyorum. Cooler Master Masterbox mB511 RGB' yi tam aradığıma yakın olan bir kasaydı;

fakat piyasada hemen hemen hiç yok.Olanlar da fahiş fiyatlı ve egzoz fanı koymayı bile çok görmüşler.Piyasada salgından ve kurdan dolayı mıdır bilinmez; birkaç ay öncesine göre hem kasa fiyatları uçmuş, hem de

çeşit azalmış maalesef...

Bir başka baktığım kasa ise Dark Guardian. Fakat markaya pek güvenemediğim için malzeme kalitesinden şüphe duyuyorum. Bu ürünü kullananlar bilgi verirse sevinirim.

Kısacası ön tarafı mesh olan, üç tane önde ve arkada egzoz fanı olan, malzeme kalitesi, hava akışı olan iyi bir kasa arıyorum.Önerilerinize açığım.Teşekkürler.

• Mb511, inventusta 800 lira ama yüksek tabi ki yine de.
    Msi mag forge 100m de bakabilirsiniz.
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam inventus' daki de hem pahalı, hem de egzoz fanı yok.

Msi mag forge 100m de piyasa da yok gibi.
  • Hocam aldınız mı birşey? Ben de aramaktayım da.
  • Dark guardian fiyat performans
  • byshakram B kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Dark Guardian alacağım.Almak istediklerim piyasada yok, olanlar da uçuk fiyatlı...
  • hedgehog24 kullanıcısına yanıt
    Evet piyasa ölmüş resmen. 500-600’e çakma Çin malı Dark ancak denk geliyor.
  • Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.Bu modelin tasarımı pek içime sinmedi; ama işlevselliği için bir şey diyemem.Sistemi şimdilik eski kasada kullanıyorum.Şu an için beklemedeyim.
  • Dark guardian en iyisi hic yoktan onunde bile toz flitresi var pro modelindeki fanlar kumandali bi çit daha sessiz

Yada duz modeli 450tl ye al kalan 250tl butce ile silent pwm fanlar ekle icinden cikanlari satarsin 150 ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

Dark guardian en iyisi hic yoktan onunde bile toz flitresi var pro modelindeki fanlar kumandali bi çit daha sessiz

Yada duz modeli 450tl ye al kalan 250tl butce ile silent pwm fanlar ekle icinden cikanlari satarsin 150 ye
    Tabii bu da bir seçenek
  • hedgehog24 kullanıcısına yanıt
    dark guardianın fanları yanlız slow modda ölüm sessizligi hiç ses çıkarmıyor
  • Ben aldım bayram günü, MSI MAG 100R. Önü full mesh sadece bir eksiği var o da 360mm radyatör desteği yok, ona da benim ihtiyacım yok şuan için. Bu fiyata daha iyisini bulamadım maalesef. Full yükte ve stock halde cpu 49 derece gösteriyor kullanılan ekipmanlarla. Örneklemem gerekirse Corsair 220T 49 derece, Corsair 570x 57 derecede çalışıyor aynı ekipmanlarla, videoları var zaten bakarsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.