Şimdi Ara

7 yıllık facebook hesabım kapatıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aşağı yukarı 7 8 yıldır kullandığım kişisel facebook hesabım kapatıldı. Arkadaşımla konuşurken **** adlı bir mankenin **** fotosunu attım ve tak diye internetim kesildi. Sonra internete tekrar bağlandım giriş yaptım ve karşıma hesabınız kapatıldı diye yazı çıktı. 1000 den fazla fotoğrafım, 50 den fazla videom vardı hesapta. Birsürü fotoğrafım anım gitti. Facebooktaki adım gerçek ama soyadımı değiştirmiştim 2 3 ay önce ve ilk açtığımda gerçek ad ve soyadım vardı. İtirazda bulunun diye bir şey çıktı oraya belki 30 kere kimlik fotoğrafımı attım hem türkçe hem ingilizce hatta fransızca bildiğim için fransızca bile durumu anlattım daha doğrusu yalan söyledim virüs girmişti falan diye ama hesabımı geri vermediler. Bunun eminim bir açma yolu vardır. Arkadaşlar hesap umrumda değil içindeki fotoğraflar ve videolar önemli. Rica ediyorum bu durumla karşılaşıp hesabını geri alanlar varsa yardımcı olsun lütfen bunalıma girdim resmen.
    Not : Yanlış yere açtıysam kusurma bakmayın

7 yıllık facebook hesabım kapatıldı

• Sa turkiyede akillari esildikce kapatilan sosyal mesya hesablarina guvenip resimlerinizi pc de depolamiyorsaniz malesef bu durumu hak etmisinizdir.

1000 tane resmim vardi diyorsunuz 7 yil boyunca tum cekildiginiz fotolari faceye atan bir tip iseniz yine hak ediyorsunuz diyebilirim.

Sonuc olarak gecmis olsun. Zamaninda benimde hesabim vardi 2010 yilinda sacma nedenlerle 15k lik sayfami silince dahada girip emek vermedim bu siteye sizlere tavsiye ederim
  • hacked by okan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ciddi olurmusun lütfen biraz rica ettim yardımcı olurmusunuz diye.
  • Benim kapanmıştı farklı ad soyaddan kimlik fotoğrafımı destekten gönderince açtılar tekrar.. Başıma gelen tek kapanma hikayesi bu hocam..

• Feedbask kullanıcısına yanıt
    Ne sebeple kapanmıştı peki hocam ?
  • Sa turkiyede akillari esildikce kapatilan sosyal mesya hesablarina guvenip resimlerinizi pc de depolamiyorsaniz malesef bu durumu hak etmisinizdir.

1000 tane resmim vardi diyorsunuz 7 yil boyunca tum cekildiginiz fotolari faceye atan bir tip iseniz yine hak ediyorsunuz diyebilirim.

Sonuc olarak gecmis olsun. Zamaninda benimde hesabim vardi 2010 yilinda sacma nedenlerle 15k lik sayfami silince dahada girip emek vermedim bu siteye sizlere tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle benim kaç tane resim attığım değil şu an sorunumuz. Ayrıca sadece ben görebiliyodum. En fazla 15 tane resim görülüyordur hesabımda başka bir profilden bakılınca. Tüm resimlerimin olduğu harddisk yandı ve resimlerim gitti. Büyük bir kısmı facebooktaydı nolur nolmaz diye facebookada atmıştım zamanında. Erteledim her gün yarın yüklerim hepsini diye uzun süredir erteliyorum. Gözüm yemedi 1000 tane resmi indirmeye. Ayrıca beni şu ''Starbakstaa arkadaşlarrrrla kahve içiyoruzz kalp kalp kalp haştak :)'' tarzı tiplerden sanmamanı rica ediyorum. Ve son olarak türkiyede yaşamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MecnunReyiz -- 11 Şubat 2017; 11:16:33 >
  • Guvenli depolama bulutla, ssd ile olmaz. Atıcan hdd'ye bakıcan keyfine
  • MecnunReyiz kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma 1000 resim diyince yemekteyiz tv izliyorum tuvaletteyim temali resimler olacagini dusundum

• Belcikanin neresindensin

• Niye ne var fransada :D ? Herkes avrupayı cennet sanıyorda hiç alakası yok. Türkiyeden daha iyi olduğu kesin ama öyle filmlerdeki gibi günlük 700 tane partiye girmiyosunuz. Normal okul, iş, arada bir eğlence vs vs
  • Benimde 10yıllık hesabım haftaiçi kapatıldı kimliği gönderdim saniyede açtılar adamlar hemen

• 36 kullanıcısına yanıt
    Bruxelles wemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: MecnunReyiz

Bruxelles wemmel

Napiyon orda ne is yapiyon bende Liege deyim

• Tamam dur hevesini kırmıyım madem. Girdiğin ortamlara göre değişir. Bazı ortamlar var gerçekten filmlerdeki gibi ama bazı ortamlar tr den beter. Gittiğin okula veya iş ortamına göre değişir. Leuven e gidersen project x filmindeki partilerden daha iyi partiler var. Charleroiya gidersen Türkiye diye yalvarırsın.
  • 36 kullanıcısına yanıt
    Sehzade restorant var kardeşim orda barmenim hafta sonları canlı müzikli bir yer. Onun dışında gitarla uğraşıyorum ve yatak firmam var. Yani babamın yatak firması normalde ama benim adıma açtı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MecnunReyiz

Sehzade restorant var kardeşim orda barmenim hafta sonları canlı müzikli bir yer. Onun dışında gitarla uğraşıyorum ve yatak firmam var. Yani babamın yatak firması normalde ama benim adıma açtı :D

Yas kac Wemmel sakin yer brxl gibi degil

• Konuyla alakasız yorumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısı başıma geldi giriş yapmaya çalışıyorum gönderdiğiniz dosyaları inceleyip size donus yapıcaz diyor 1 senedir ben ne dosya gönderdim nede biyere başvurdum

hikâyeden işler bunlar

• Elinizdeki bilgisayarı da alsalardı keşke
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.