Şimdi Ara

7. Kor. 6. Hd. A. Bkm. Bl. Toprakkale/Van

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7. Kor. 6. Hd. A. Bkm. Bl. Toprakkale/Van usta birliğine buraya gideceğim.

Burda askerlik yapanlar varsa eğer nasıl bir yer olduğunu anlatabilir mi?

Yemekleri nasıl, haftasonu çarşı var mı? devrecilik var mı? daha aklınıza ne gelirse bahsederseniz sevinirim.

• kimse yok mu burada askerlik yapan yada hakkında bilgisi olan.
  • kimse birşey yazmadı ama ben askerliğime başladım burada ben buraya düşecek olanlara yardım maksatıyla yazim;

burası güzel bir askeriye buraya düşen tekrar taburlara dağıtılıyor yada ihtiyaç varsa burada kalıyorlar, taburlardan da işlerine yaramazsa karakollara yolluyorlar.
  • 7'NCİ KOR. 6'NCI HD. A. K.LIĞI TOPRAKKALE VAN

kısmetimizde burası varmış :) bu bölgeye böyle kalabalık bi dönemde bile fazla itibar yok herald :)nasıl bi yerdir,ne yenir ne içilir,ortam nasıldır meraktayım açıkçası..

neyse tertipler dedeler torunlar c.tesi inş yola çıkıorum.dönünce buraya güzel hatıralarımızı yazarız inş.allaha emanet olun
  • güzel yere düşmüşsün ama Alay da kalma yollat kendini taburlara git tekbil ver yollasın seni taburlar 10 numara ben 1. taburdaydım yeni bitirdim kesin git bekleme oralarda
  • arkadaşlar ben 6.hudut alayı 1. hudut taburu çaldıranda yaptım askerliğimi alayda 15 gün falan kaldım alay güzel ancak taburu gördükten sonra bana biraz sıkıcı geldi son 3 ayda karakola gittim bence en güzeli karakol bol bol nöbet var geceleri pusuya çıkarsınız güzel yerler tek sorun çok soğuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: djharun

güzel yere düşmüşsün ama Alay da kalma yollat kendini taburlara git tekbil ver yollasın seni taburlar 10 numara ben 1. taburdaydım yeni bitirdim kesin git bekleme oralarda

merhaba bende 1 taburda yaptım 86/2 geleli 3 seneyi geçti nasıl şu an oralar termale çıktınmı özledim oraları imkanım olsa gezmeye gidicem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.