Şimdi Ara

7 inçlik bir Samsung akıllı telefonu sertifika başvurusunda ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy megayı donanımsız olduğu Icin almıyorum yoksa büyük ekranın hiç bir zararı yok daha 2 sene önce note'a oha deniliyordu unutmayın ama Samsung Note serisi ile açtığı gibi bir çığır açmak istiyorsa Mega'ları da 'donanımlı' üretmeli.

• 1000 tane telefon çıkarsın samsung sanane arkadaşım almazsın olur biter.sana özel mi çalışacak firmalar ne zannediyorsunuz kendizi.alemin bir akıllısı sizsiniz ya.elbet ihtiyacı olan birileri var ki çıkarıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: likeable

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

o kadar boş boş konuşmayı seven bir toplumuzki ne alacağını bilmeyen beyinsiz insanlar var.. kardeşim marka bunu belli bir kitle için yapıyor sana bana yapmıyor.. 7 inç telefon olurmu ya.. evet olur.. çünkü bu telefonu isteyen işinde ona yardımcı olacak bir telefona ihtiyaç duyan var.. bir mühendis olabilir çizimle grafikle uğraşan birisi olabilir geniş ekran ister.. senin gibi 4 inçlik iphone alıp facebook whatsapp twitter dışında bu telefonları iş amaçlı kullananlar var.. telefonu hala sosyal medya aracı gören türkiyede bilinçsiz kullanıcılar var..

Bir mühendis 7 inç telefonda veya tablette çizim yapmaz. Ancak painte aktardığı görüntüleri kontrol eder. O kadar çizim, grafik, tasarım programlarını boşuna yapmıyorlar. Her 7 inç cihazda dediklerin yapılabilseydi mühendislik programlama ve çizim şirketleri batardı çoktan. Kendinizi boşa kandırmaya gerek yok. Telefonda çizim yapacaksan ancak paint çizimi yaparsın ya da not almak için defter niyetine kullanırsın.

hocam yanlışım varsa düzeltin lütfen... telefonda profesyonel çizim olmaz galiba pc deki gibi olmaz galiba

Aynen bende onu diyorum zaten Telefonda ancak paint seviyesi çizim yaparsın. Bir Solid Edge, Solidworks, Autocad, Chemcad, Aspen vb. yazılımlarla yapılabilen çizimleri yapamazsın. Bunlar yüksek işlem gücü ve bellek kullanımı gerektiren programlardır. Bugün Photoshop'ta 4000*3000 boyutunda bir çalışma sayfası açtığınızda bile boş haliyle 35 MB yer kaplıyor. O yüzden bir mühendis çizim için 7 inçlik telefon kullanır demek hayalciliktir.

• Bu tür cihazlar güncelleme desteği almıyor arkadaşlar belki göz boyamak için Kitkat gelir fakat daha sonrası gelmez bu tür Samsung cihazları kullanacaksanız ve güncel olmasını istiyorsanız custom romlara mahkumsunuz maalesef.Ayrıca yeni çıkacak bir telefonun android 4.3 olması hiç hoş değil 4.4 stabiliteyi ciddi derecede artıran ve ram kullanımını azaltan bir versiyon çünkü

• Telefon degil firinci kuregi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran çözünürlüğü 800x480 olursa tadından yenmez :)

• 7 inclik akıllı telefon ?

• Bence yanlış sertifika almışlar o Tab 4 7.0 olmasın o

• plastik üretmesi gereken firma telefon üretince...
  • Gandalf için yapmışlar.

• Artık ekstra çöp plastikler de bu şekilde değerlendiriliyor sanırım :)

• seneye de Galaxy Mega Mini diye bir telefon çıkar 5.5"

• Note reklamında Lebron James i kullanıyorlardı , bunun reklamda kimi oynatacaklar bu Lebron a bile büyük gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 27 Nisan 2014; 15:49:27 >
  • Masaüstü monitörü olarak kullanılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu samsungun tasarımcılarına acıyorum adamların kafasına silah dayıyolar heralde haftada bir telefon yapıyorlar
  • Tableti de telefon yapsınlar da ekran işi belli olsun bari...

• s4 mini, s4 ve mega 6.3 sıfat olarak aynı, s5 mini, s5, mega 7.0 'ında sıfatı da aynı olur
  • Samsung'un telefon çeşidi sunması güzel,fakat çok göze batan yönü devamlı aynı tasarımı kullanması.Şimdi diyeceksiniz ne var,Apple İphone serilerinde devamlı aynı tasarımda,fakat bu Samsung'u haklı çıkarmaz.Apple da tasarım konusunda referans olmaz.Samsung bence her seri için farklı tasarım hatlarını kullanmalı.Mesela Note serisi için farklı tasarım,amiral model için farklı,düşük bütçe için farklı tasarım çizgileri kullanmalı.
  • apple 4.7" ile uğraşsın. samsung 7" hatta 8" lik telefonlarla geliyor :)

• Süper çok beğendim.Umarım en kısa süre de gelir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.