Şimdi Ara

7' INCH TABLETLER HAKKINDA YARDIM LUTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR OGLUM CEDRIX CDX 781 MARKA TABLETİN CAMINI KIRDI..DERİN BİRHASAR YOK ÜST CAM CATLAK VE SADECE DOKUNMATİK CALISMIYOR..DAHA ÖNCE TABLET CAMI DEGİSTİRMİSTİK SİMDİ YENİDEN YAPMAK İSTİYORUM AMA BU MARKAYA ÖZEL BİR CAM BULAMADIM BİR TÜRLÜ..DİKKATİMİ CEKEN POLYPAD, HOMETECH, INCA GİBİ MARKALARIN 7" İNC TABLETLERİNİN KASALARI BİREBİR AYNI GİBİ GORUNUYOR..ACABA BU MARKALARA AİT BİR CAM ALSAM UYARMI..BİLGİSİ OLAN ARKADASLARDAN YARDIM BEKLİYORUM..RESİMLERDENDE FİKİR SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ..
    1. RESİM : CEDRİX
    2. POLYPAD
    3. HOMETECH
     7' INCH TABLETLER HAKKINDA YARDIM LUTFEN 7' INCH TABLETLER HAKKINDA YARDIM LUTFEN 7' INCH TABLETLER HAKKINDA YARDIM LUTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alico8 -- 23 Ocak 2015; 0:10:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alico8

ARKADASLAR OGLUM CEDRIX CDX 781 MARKA TABLETİN CAMINI KIRDI..DERİN BİRHASAR YOK ÜST CAM CATLAK VE SADECE DOKUNMATİK CALISMIYOR..DAHA ÖNCE TABLET CAMI DEGİSTİRMİSTİK SİMDİ YENİDEN YAPMAK İSTİYORUM AMA BU MARKAYA ÖZEL BİR CAM BULAMADIM BİR TÜRLÜ..DİKKATİMİ CEKEN POLYPAD, HOMETECH, INCA GİBİ MARKALARIN 7" İNC TABLETLERİNİN KASALARI BİREBİR AYNI GİBİ GORUNUYOR..ACABA BU MARKALARA AİT BİR CAM ALSAM UYARMI..BİLGİSİ OLAN ARKADASLARDAN YARDIM BEKLİYORUM..RESİMLERDENDE FİKİR SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ..
    1. RESİM : CEDRİX
    2. POLYPAD
    3. HOMETECH
     7' INCH TABLETLER HAKKINDA YARDIM LUTFEN 7' INCH TABLETLER HAKKINDA YARDIM LUTFEN 7' INCH TABLETLER HAKKINDA YARDIM LUTFEN

Hocam bence yeni tablet alın uygun fiyatlı daha mantıklı olacak. Hometech'in ekranının dayanıklı olduğunu duydum, 7" olanlarda pek kırılma, çatlama yaşanmıyormuş.

• Arkadaşlar öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler..Camlarında driveri varsa aynı marka bulmak zorundayım ozaman..Servis asagı yukarı 100 lira para istiyor..bu camların direk satışı 30-40 tl hadi 10 da kargo diyelim 50 ye kapatırım bu isi..ki elimde boyle 3 tablet var..kendim yaparsam baya karlı oluyor..Yeni tablet ise 200 lira civarı fiyatları yine mantıklı gelmiyor..ARAMAYA DEVAM TEKRAR TEŞEKKÜRLER
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.