Şimdi Ara

7 Gb Trafik + 1 Gb Alan 60 TL (Yıllık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İsteyenler pm le veya Msn ile ulaşşın
    ismail.karakose@hotma..

-7/24 Msn De Açığız.
    -Her türlü script vs. kurulumu ücretsiz yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_day3 -- 21 Ağustos 2009; 0:08:42 >

• 1 GB alan alcak kişi için 1 GB trafik çok yetersiz bence
  • Hadi sattınız aldı alacak olan, 1Gb alanı ftp'den veri atarak doldursa trafik dolar ve limitsiz kalır bir ikincisi hosting satın almak konusunda başvurduğum firmawww.bilisimdunyasi.org verdiğin fiyatın altına ve +17GB trafik extrası ilehttp://bilisimdunyasi.org/linhosting2.php satış yapıyor, neden sen tercih edilesin?! Önüne gelen hosting satıyor, teknik destek, sorun karşısında yapılacaklar, kurulum vs. kime danışacağız?! Her an sizi msn de aktif olarakmı arayacağız? vs vs çoğaltılabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rıhtım79 -- 20 Ağustos 2009; 21:27:46 >

• Çok özür dilerim. 7 Gb Trafikti :D Yanlış yazmışım
  • kurstan bir arkadaş ilewww.alanadi.com.tr bayi paket 2 yi aldık windows. 60'ar lira. 20 şer site bağlama ve aylık 30 ar GB trafik hakkımız ve 1 er GB web alanı. bi bakın isterseniz
  • oke de bnm ki linux
  • ben fikir olsun diye yazıyorum. windows u olanın linux u da vardır galiba. herkese k.gelsin
  • 60 fazlamı acaba ?
  • 1 Gb yani 1024 mb trafik 1k hite bile yetmeyecek trafiktir. + olarakta hangi siteden satış yapıyrsunuz insanlar nasıl güvenip alsınlar ?

Ys belgen varmı en azından ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.