Şimdi Ara

6k3lR4.0.com virüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Usb Disk Security Programı yüklü sürekli olarak "6k3lR4.0.com" diye bir virüs algılıyor fakat sil dediğimde silme başarısız diyor. İşletim sistemim Win7 32 bit. Combofix ile tarattım düzelmedi ardından nod32 kurdum onunla da tarattım yine düzelmedi.

• Avira deneyin. Nod32 avira ve Combofix bir şey bulamazsa Usb Disck Security kendi kendine gelin güvey oluyordur büyük ihtimalle. Arada yapabiliyor güvenlik programları böyle
  • Cpu %100 den aşağıya çok nadir iniyor web sayfaları çok yavaş açılıyor hatta buraya hızlı cevap yazarken bile geriden geliyor göremiyorum önce ne yazdığımı :S usb disk security e bazen ard arda 5-6 tane çıkıyor olay daha bugün başladı anlayamadım gitti. windows/Win32/ dizininin içerisinde bu dosya
  • USB disk security bi işe yaramıyor. Ksperskynin deneme sürümünü yükleyin taratın yada eset 5 ile
  • USB disk security yi zaten antivirüs olarak kullanmıyorum flash disk lerden abuk subuk şeylerin gelmemesi için. Eset5 dediin sorunumu çözmedi şimdi avira indirdim onu denicem olmazsa kaspersky
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.