Şimdi Ara

65bin tl hasar kaydı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2013model ford fiesta aracım var su sıfır fiyatı 65bin tl fakat benim aracım toplam 7 adet kazaya karısmıs ve toplamda 65bin tl hasar kaydı var fakat pert kaydı yok veyatta ağır hasar kaydı yok bu durumda kaskodan perte cıkarabilirmiyim aracımı yada nasıl bi yol izlemem lazım

• Satılmayacak veya değerinin çok altında satılacak diye pertte çıkarıp kurtulmak mı istiyorsun?
  • Ben satmak istiyorum aslında ama bu halde satılırmı su an normal piyasası 30 bin ila 35 bin arası degişiyo ama bu fiyatlarhasar kayıtsız araclar icin gecerli benım aracım ne kadar eder yada perte cılarmam daha mantıklımı
  • Kaza yapmadan nasıl perte çıkaracaksınız?
  • İşte bilmiyorumki nasıl olur bu halde satılırmı laca gider yada arac yurur olarak cok iyi o hasar aldıgımda vardı su an 65binde daha gayet normal bi sekılde kullanıyorum 6aydır ama satıcagım zaman bilmiyorum kaca gider sarılırmı o yuzden buraya yazmak istedim
  • Kameranın olmadığı biyerde vur duvara yada camdan üstüne aüır bişeyler sallyın perte çıksın kurtulun
  • Perte cıkarsa kasko ne kadar verir tahminen onu nasıl tahmin edicez
  • milletce kokusmusuz. daha da kotusu bunun farkinda degiliz. her sey cok normal geliyor artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suleyman_bulge

Perte cıkarsa kasko ne kadar verir tahminen onu nasıl tahmin edicez
    Pert için bir yerlere sağlam vurman, aracın hava yastıklarını falan açman lazım.
    Eksper pert vermezse işte o zaman düşün..
    Perte çıkaramazsan, hem aracının değeri daha da düşer hemde seneye daha fazla kasko bedeli ödersin.
    En iyisi altındakinin değerini bil, satacağın zaman elbet biri ederini verir.
    Bence kafandan sil böyle fikirleri..
  • Benım amacım perte cıkarmak degil zaten sadece 2.el piyasasi 30 35 bin olan aracın 65bin hasar kaydı oldugundan tahminen ne kadar edecegidir.arac 2013 model ford fiesta trend modeli 65binde su an yuruyeninde falan hic bi problem yok gorunumunde falanda sadece bu kadar hasar kaydı olumca ne kadar eder acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suleyman_bulge

Benım amacım perte cıkarmak degil zaten sadece 2.el piyasasi 30 35 bin olan aracın 65bin hasar kaydı oldugundan tahminen ne kadar edecegidir.arac 2013 model ford fiesta trend modeli 65binde su an yuruyeninde falan hic bi problem yok gorunumunde falanda sadece bu kadar hasar kaydı olumca ne kadar eder acaba
    Kaç paraya satmayı düşünüyosun ?
  • Normalde piyasasını arastırdım 30 ila 35 arası tabi bu hasar kayıtlı oldugu icin 25 veya biraz daha dusunuyorum cunki normal trend line modeline göre artı olarak zenon farlar celik jant park sensoru 4 lastik 0 continantel gibi özellikleri de var uzun lafın kısası bu durumda 25 ve üzeri edermi arkadaslar??
  • 65.000 hasar oldugundan emin misiniz ? Eksper raporlarina baktiniz mi SBM uzerinden.

Nasil aldiysaniz oyle satarsiniz artik sigorta firmalari akillandi saibe farkedilecektir mutlaka, fark edilmese bile 65.000lira hasar olmus bir aracta piyasa rayic bedelini alabileceginizi dusunmeyin.

Daha once bir cok defa hasar almis muhtemelen 10 yasindaki bir araca duvara carpin airbagler acilsin diyen arkadaslar resmen intahara davetiye cikartiyorsunuz. bu kadar yipranmis bir aracin sasesi
    sizi nasil koruyacak ?

10 sene uzerinize aldiginiz araclarin kasko ve trafik sigorta farklariyla kaskoyu dolandirarak aldiginiz 3-5 bin lira fark uzun vadede sizden fazlasiyla cikacak.
  • Mesaj: (1/2) Kayitlarimiza gore ***8261 Sasi no lu arac 8 adet kazaya karismistir. KZ1: 29/04/2016 Carpma 5482TL KZ2: 23/04/2016 KTT-Carpma KZ3: 22/02/2016 Carpma 3040TL KZ4: 09/10/2015 ERP-Park Halinde Carpma 777TL KZ5: 31/10/2014 ERP-Carpma 50745TL KZ6: 28/06/2014 KTT-Carpma KZ7: 27/04/2014 ERP-Carpisma 3226TL KZ8: 29/12/2013 ERP-Carpisma 2711TL EK BILGI: ERP (Eksper Raporu) olan kazalarda degisen parcalari ogrenmek icin PARCA bosluk PLAKA bosluk HASAR TARIHI yazip bu mesaji cevaplayabilirsiniz. Ornek: PARCA 34XYZ34 01.01.2015. EK BILGI: Araca ait detay bilgileri (plakasi degismis mi, son sahiplik suresi, vs) ogrenmek icin DETAY bosluk PLAKA yazip bu mesaji cevaplayabilirsiniz. Ornek: DETAY 34XYZ34. Sorgulama ucreti 5 TL'dir. Sorulariniz icinhttp://goo.gl/JmGroF YASAL UYARI: Mesaj icerigi, Sigorta Bilgi ve Gozetim Merkezi'ne iletilen kayitlardan ibarettir ve sadece bilgi amaclidir.

Hasarlar bu sekilde nasıl oluyoda ağır hasar kaydı yada pert kaydı olmuyor anlamadım

• Bence 40 falan etmeli araç. Adeta yeniden yapılmış gibi 65 bine.
  • Eallahi bilmiyorum arkadaslar insallah degerinde olmasa bile yok parasına gitmez satıcagım zaman ondan korkuyorum arac dedigim gibi yuruyen ve gorunum olarak cok iyi motor yuzde 90da daha ama su hasar kaydı cok dusururmu fiyatini mesela piyasasi 35 iken 20 ye kadar dusermi die cok korkuyorum
  • GAleriler 20-22 arası verir. Biniciler 22-25 arası.
    Bence tramer sorgusunda hata var. 50795TL lik bir hasarda (4 nolu hasar) FİESTA direk pert edilir zaten.
  • Ya bende bi yanlişlik olabilceğini düsündüm ama bunu nasıl nereye düZelttirebiliriz ki dogrusunu nereden ogrenebilirim
  • Gel Sileye hallederiz 2 dakikada . Ancak 5 bin komisyon alirim .
  • Sile neresi anlamadım ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.