Şimdi Ara

6500 Slide Bilgi ve Garanti Durumu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bir kaç problem oluşmaya başladı bunu Servise Götürmeden danışmak istedim.. Telefon garantisi hala varken gidermek istiyorum bu problemleri yardımcı olursanız çok sevinirim.

Öncelikle son zamanlarda hoparlörde cızırtı meydana gelmeye başladı aradığım yada arandığımda görüşmeler zorlu bir şekilde geçiyor büyük bir ihtimalle hoparlör gitti bu garanti kapsamında oluyor mu, ikinci olarak araştırmalarım sonucu 2gb tı destekliyor olduğuna istinaden bende 2 gb hafıza kartı aldım ama taktıktan sonra kasmaya başladığını hissediyorum menü açılışarı yavaş kayıt yavaş mesela fotoğraf çekmek istediğimde kamera saklama modunun telefon olduğunu söylüyor kendi kendine sanki tuşlara basıp çekim yapıyor zoom yapmak için tuşları kullanamıyorum bazende kullanıyorum versiyon (V 06.60) acaba yeniden yüklesem bu sorunları giderme şansım olurmu yoksa servise götürüp beklemelimiyim

Bu konuda bilgi sahibi yada başından geçmiş arkadaşlar vardır muhakkak yardımcı olursanız sevinirim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.