Şimdi Ara

6220 Almalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle şunu söyliyim 7. sınıfta ilk telefonum olan Siemens SX1'i aldım daha arkadaşlarımda 3310 yok iken..

Telefon güzeldi tabii ama bozuldu sorun üstüne sorun..

Daha sonra lise 1'de Nokia 5610 Xpress Music aldım 1 ay kullanımdan sonra denizde tekne ile sehir halinde iken dalgalar sayesinde battık ve telefon tamamen gitti anakart değiştiricez vs 400 tl istediler zaten telefon 600 liraya almışım ve telefonda yaşamadığım sorun yoktu resmen bu sitede bile 5610 denince ha! şu sorunlu telefon mu?

Deniyor idi..

Hepsiburada'da 6220Classic telefonu 430 liraya buldum almayı düşünüyorum ucuz geldi artık telefona para vermem diyordum ama bu gerçekten çok ucuz telefona gözüm gibi bakacağım ama 5610'da bir çok sorun yaşadım müzik dinlerken pat pat sesler geliyordu slider tuşu kırılmıştı kendi kendine kapanıyordu vs

Şimdi uzun geldiyse yazım direk şunu sorayım

6220 alınmalı mı?

Bu telefonda 5610 gibi sorun yapar mı?

Sadece fotoğraf çekmek,müzik dinlemek için alacağım tek bir program yüklemem telefona ve gözüm gibi bakarım..

Yardımcı olursanız hemen şimdi vereceğim siparişi.

Hepsiburada'da

Arıza Destek Bölümü Değerlendirmesi:
    Bu üründen arızalı olan 9 adet, 73 gündür ilgili tedarikçisinde değişim/onarım beklemektedir.

6220 için bu yazıyor

• Tuş takımını denemeden alma. Ben beğenmemiştim. Marka takıntın yoksa aynı fiyat aralığında samsung star ve prestona bakmanı tavsiye ederim.
  • 5610'un ne sorunu varmış ki?
    Şahsen kullandım,pek bir sorun yaşamadım.
  • Yazdım.
  • Herkes birşey söylecektir burada en doğrusu sen bir git bak, ondan sonra ver kararını...
  • Öyle bir şansım yok ben vereyim siparişi artık ne yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamorrah

Yazdım.

Valla,yok slider tuşu çatlamış,yok orası böyle,yok şurası böyle durumları bende hiç olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

quote:

Orijinalden alıntı: Gamorrah

Yazdım.

Valla,yok slider tuşu çatlamış,yok orası böyle,yok şurası böyle durumları bende hiç olmadı.

Doğrudur herkez de olacak diye bir şey yok zaten 5610 ana konusuna girersen görebilirsin.
  • 6220C'nin özellikleri iyi güzel de kasası pek sağlam değil[miş].
  • Koruyacağız artık sağol yorum için.
  • Siparişi verdim küçük bir inceleme yaparım bir gelsin.
  • dostum ben telefonu mayısta almıştım hala kullanıyorum. şuanlık hiçbir sorun yok. pişman olmadım aldığıma. kasa kalitesi biraz daha iyi olsaydı güzel olurmuş ama benim için pekde önemli deil. bildiğin gibi symbian var telefonda. bazı programları arka planda çalıştırınca telefon kasıyor. kamerası gayet başarılı. 3g falanda var.ben tavsiye ederim. bana göre f/p oranı en yüksek telefon
  • Sağol arkadaşım bende program yüklerdim hep aldığım telefona ama bunu bozmaya niyetim yok boynumda taşıyacağım zaten düşmesin diye dediğim gibi telefonlardan yana şansım olmadı hiç almayacaktım renksiz ekran telefonla idare ediyordum ama hoşuma gitti bu sadece kamerayı kullanacağım.

Mp3 player ve PSP'm var zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.