Şimdi Ara

6100 'a bilgisayardan dosya nasıl yüklenir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6100 için DKU-5 kablo aldım.. Uzun uğraşlar sonunda tanıttım ama şimdi Nokia nın convertor programları ile melodi ve resim gönderemiyorum.. sizce nedendir..
    Yapan arkadaşlar yolunu anlatabilirlermi...[dntw]

• simdi arabirim program oalrak ne kullanıyorsun her ne kullanıyorsan sana dediklerimi yükle kullan sorunsuz aktarım oluyor.

MobiMB Mobile Browser adından bi program var ? onu indir ( eger bulamazsanwww.mobiletechtr.com da download bölümünde, cep için PC programları bölümünde var [evlol] )

onu indirdikten sonra kabloyu tak
    programın seçenkel ayarlarında baglantı secenegini kablo seç ve portunu seç oradan iste..
    sonra senin telefonunun dizinlerini görecek

her dosyayı istedigin tüm dosyaları windowsdaki gibi sürükle bırak yöntemiyle program penceresine sürükleyeceksin ilgili yere telefonuna neyse geçirecek o program?

tüm series 40 telefonlarda olay böle, kablo ile sorunsuz baglanıyor üstelik 7210 da denemistik saygılar sevgiler dostum

• Saygılar benden @ Negative dostum.. programı hemen indirecem çok sağol.. ben telefon ve kablo ile birlikte gelen Nokia pc suite kullanıyordum.. Bir türlü olmadı..
    İlgin için sağol.. İyi çalışmalar..
  • Nokia nın pc suitesi çok basittir ve çok sorun vardır? Çogu kiside bilmeden kullanır bu yazılımları

nese dedigim yazılım en iyisidir? hem telefonun hdd lerine giriyorsun dizinlerine daha ne? yapamayacagin sey kalmıyor?

benden de bisi diil, saygılar
  • Nokia nın pc suitesi çok basittir ve çok sorun vardır? Çogu kiside bilmeden kullanır bu yazılımları

nese dedigim yazılım en iyisidir? hem telefonun hdd lerine giriyorsun dizinlerine daha ne? yapamayacagin sey kalmıyor?

benden de bisi diil, saygılar
  • ya negative hojam.. site açılmıyor.. sanırım bir sorun var...
  • www.mobiletechtr.com

su anda açılıyor dostum bi sorun yok anlamadım??
  • Pc Suite ile herşey yapılıyor vallaha ben yaptım 6100 var ama benim pc de IrDA var. Data kablosu ile de aynı şekilde olur herhalde
  • Oxygen phone manager ı da tavsiye ederim, bununla yapamayacağın şey yoktur, tabiri caizse telefonun içini dışına çıkarırsın...
  • ya sürükle bırak yöntemi varken dedigim prograda hemen hızlı bi biçimde atarken ne yapcen oxygen i(simdi crackini bul vss.. off ) , ne yapcan oc suiteyi ..

ama kullanan kullanır tabi? dedigim programı deneyin bırakırsınız tüm programları saygılar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.