Şimdi Ara

60.000 TL civarına otomobil tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Her yorumu tek tek inceliyorum. Arkadaşımla da sohbet ediyoruz o paraya ikinci el 320d al falan dedi iyice kafamı çorba yaptı. Şöyle bir soru soracağım o halde. 1.2 TSI Comfortline Golf alsam ne kaybederim? En az 12.000 Tl cebimde kalacak. Keşke bu arabayı almasaydım diyeceğim şeyler olur mu? Vergi yönünden alt dilime girerim,yakıt tüketimi açısından 1.6 TDI ile kafa kafaya olduğunu düşünüyorum. Performansı nasıldır,donanım yönünden ekstra bir şey almazsam ilerde canımı sıkar mı? Misal cruise control,park sensörü v.b

Hocam beklentilerinizi okuduğum kadarıyla Golf 7 tam sizin aracınız. 1.2 comfortline işinizi görecektir. performans konusunda da sizi üzeceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

İlle de bu üçünden biri seçilecekse golf alırdım.

Ama bunun yerine avensis alıp LPG uygularım ve dizel ekonomisi saglarım.

şirvan hocam tam olarak bunu yazmak için girmiştim konuya benden çok yaşayacaksınız. bugün bursa çavdarşı plazada uzun uzun inceledim aracı cidden çok kaliteli heybetli bir otomobil neden sevilmez tutulmaz anlamam fiyatı ve donanımıda makul sayılır.

Konu sahibi arkadaşım bu aracı yakın planınıza alın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: enrique.xs

quote:

şirvan hocam tam olarak bunu yazmak için girmiştim konuya benden çok yaşayacaksınız. bugün bursa çavdarşı plazada uzun uzun inceledim aracı cidden çok kaliteli heybetli bir otomobil neden sevilmez tutulmaz anlamam fiyatı ve donanımıda makul sayılır.

Ozellikle sedefli beyaz cok güzel.
    Hocam düşük hacimli motor ve kombinasyon eksikliğinden kaynaklı bu ilgisizlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enrique.xs

quote:

Ozellikle sedefli beyaz cok güzel.
    Hocam düşük hacimli motor ve kombinasyon eksikliğinden kaynaklı bu ilgisizlik.

bende füme rengine bayılıyorum koltuk döşemelerinin kalitesi yeter oysa. Bir dizel sevdasıdır almış yürümüş senede 10 bin ancak yapan adam corollaya avuç dolusu para sayıp bu aracı es geçiyor ben anlamıyorum. Arkadaş birde seçenekler arasında qq yu saymış 60 küsur bin, bence tek güzel yanı dci motor ve yerden yüksek olması yoksa standart bir binekten farkı yok. bu segmentte araç kullandığımdan biliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012-model-1.6-elegant-extra-118023382/detay

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.