Şimdi Ara

6 yillik Amerika hikayem (parca parca anlatacagim)-27. bolum geldi. (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
297
Favori
27.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bölümleri bekliyoruz.
  • Arkadaş öldü herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok olmedim. Artik her kimse bir modun bos yere 6 ay spor ve konu disindan uzaklastirma vermesinden dolayi forumu birakmistim, sadece kuzenim kullaniyordu uyeligi. Bir kac ay sonra tekrar foruma donup gerekli yerlere mesaj atinca kaldirdilar uzaklastirmayi... Sonrada bu donem cok mesgul oldugumdan dolayi yazmaya devam etmedim ama bitircem dedim bi kere. Zaman bulunca yazicam tekrar ara icin pardon. Baya kisi pm atmis, atanlara cevap verdim. Sormak istedigi olan pm atabilir elimden geldigince yardimci olmaya calisirim.

Tekrar ne zaman yazmaya baslarim bilmiyorum. 1-2 kere yazip sonra 1-2 hafta ara verilmesinden millet hoslanmiyor suana kadar gordugum kadariyla ondan oyle yapmak istemiyorum. Cok duzenli olmasada olur diyorsaniz yakin zamanda yazmaya devam ederim. Zaten tekrar sinav donemi basladi, calismaya ara verip yazmasi zevkli oluyor sikilinca. Zaten yazmaya ilk basta oyle baslamistim. Bu sirada Amerika ile ilgili sorusu olan, merak ettikleri olan varsa pm atabilirler.

• Ne yalan soyleyeyim oturdum bastan sona okudum devam hocamm devamm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam devamıni sabırsızlıkla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: contraksii

Hocam devamıni sabırsızlıkla bekliyorum

Yeni bolum koydum uzun aradan sonra
  • Okudum

• 25 gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

quote:

Hikayeni hafif bir gülümsemeyle okudum. Aynisini bende 12 sene önce Almanyaya geldigigimde yasadim. Ilk 4 sene gercekten cok zordu, kimseyle konusamama, hata yapmaktan korkma, heryerin cok degisik ve yabanci gelmesi, icindeki o anlamsiz korku, yazin türkiyeye gittikten sonra okul baslayinca icindeki o berbat his ile geri dönmek cok kötüydü. Insan alisiyor ama, simdide geri dönmek istemem Türkiyeye.

• kardeş bu hikayeyi incide yazıyor olsan çoktan efsane olmuştun ama biraz hızlı yazsan daha iyi olacak
  • Kardeş benimde washington da kuzenim ve teyzelerim var. orada terzi dükkanları var 3 katlı büyük bi işyeri. benim mesleğim web master.. acaba diorum orada çalışıomuş gibi gözüküp kendi işimi mi kovalasam orada ? yada ne bilim herhangi başka bi iş.. yani amacım amerikada yaşamak..

tavsiyelerin nelerdir ? ne yapabilirim. bu arada lise mezunuyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashr00t -- 11 Mart 2014; 12:30:55 >
  • Hocam arada yeni bölümleride koyun unutmayın

• Devamını bekliyorum güzel konu
  • Guzel gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Zontak Müptelası

quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

quote:

Hikayeni hafif bir gülümsemeyle okudum. Aynisini bende 12 sene önce Almanyaya geldigigimde yasadim. Ilk 4 sene gercekten cok zordu, kimseyle konusamama, hata yapmaktan korkma, heryerin cok degisik ve yabanci gelmesi, icindeki o anlamsiz korku, yazin türkiyeye gittikten sonra okul baslayinca icindeki o berbat his ile geri dönmek cok kötüydü. Insan alisiyor ama, simdide geri dönmek istemem Türkiyeye.

Iyi bari tek ben degilmisim boyle Aynen kotu oluyor gercekten.

quote:

Orijinalden alıntı: oheleme

kardeş bu hikayeyi incide yazıyor olsan çoktan efsane olmuştun ama biraz hızlı yazsan daha iyi olacak

Inciyi hic oyle aktif olarak kullanmadim, belki 40 yilda bir girmisimdir. Efsane olmak gibi bir amacim yok zaten. Yeni bolum daha koydum bir tane. Ara ara yaziyorum iste.

quote:

Orijinalden alıntı: cashr00t

Kardeş benimde washington da kuzenim ve teyzelerim var. orada terzi dükkanları var 3 katlı büyük bi işyeri. benim mesleğim web master.. acaba diorum orada çalışıomuş gibi gözüküp kendi işimi mi kovalasam orada ? yada ne bilim herhangi başka bi iş.. yani amacım amerikada yaşamak..

tavsiyelerin nelerdir ? ne yapabilirim. bu arada lise mezunuyum.

Calisma iznin var mi? Calisma iznin olmadan illegal sekilde calismaya calisip yakalanirsan sinir disi edilirsin ondan dikkatli ol o konuda. Green kartin falan varsa sen bilirsin deneyebilirsin, diger turlu teyzenler falan sana is verebiliyor mu ondan emin degilim. Valla web master olarak burda neler yapabilirsin pek bilmiyorum, elbet firsatlar vardir ama gelip kendin denemen gerek yani. Istiyorsan oyle birsey yapmak, gel dene derim. Denemeden hic bir sey olmaz basarili olur veya olmaz en azindan icinde kalmamis olur.

• Ortamı anlatıyor mu?Partileri,kız ortamlarını vs?
  • biraz hizlan yahu merakla takip ediyorum, ayrica sat sinavi hakkinda tavsiyen varsa guzel olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesaj yazıyımda konuyu buluyum şimdi okumaya devam edıyorum :D Konu cokk iyi
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.