Şimdi Ara

6 senedir kick box body çalışıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler 6 senedir body vicut kare kaslar oluşturdum kanat kası omuz ve 4 gün sonra maç var kick box fikriniz yıkılmamak için en çok nereyi çalışayım ? yenersem iyi para kazanacam ?

• 6 senedir çalışıyorsun ama gelip ne yapayım diye bize mi soruyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

6 senedir çalışıyorsun ama gelip ne yapayım diye bize mi soruyorsun ?

evet belki aranızda benden daha iyi çalışanlar vardır ondan sordum fikir kötü bişeymi sordum krdş dayanıklılık için nereyi çalışayım dedim fena darbeler yiyicem ondan soruyorum
  • "Emre 1903" Sen Misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: King444

evet beyler 6 senedir body vicut kare kaslar oluşturdum kanat kası omuz ve 4 gün sonra maç var kick box fikriniz yıkılmamak için en çok nereyi çalışayım ? yenersem iyi para kazanacam ?

Cene ve gogus kafesinin hemen alti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

"Emre 1903" Sen Misin?

Tek bi hesabım var oda bu. Başka hesabım yok benim.

• SS at ona göre yorum yapalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roccoti

quote:

evet beyler 6 senedir body vicut kare kaslar oluşturdum kanat kası omuz ve 4 gün sonra maç var kick box fikriniz yıkılmamak için en çok nereyi çalışayım ? yenersem iyi para kazanacam ?

çene derken cene dionda anlamadım orayı göğüs kas çok fazla var göğüs kafesinin altında zaten kare kaslarım var orayımı çalış dion ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre 1903

quote:

"Emre 1903" Sen Misin?

Tamam bir şey demedim.Başka bir konuda 6 yıldır kick box yaptığından bahsetmiştin ordan kaldı aklımda
  • quote:

quote:

quote:

çene derken cene dionda anlamadım orayı göğüs kas çok fazla var göğüs kafesinin altında zaten kare kaslarım var orayımı çalış dion ?

Sakız çiğne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

quote:

quote:

quote:

Sakız çiğne.

he hiç öle düşünmedim vicut tamamda çene kası biraz acayip geldi

• quote:

quote:

evet belki aranızda benden daha iyi çalışanlar vardır ondan sordum fikir kötü bişeymi sordum krdş dayanıklılık için nereyi çalışayım dedim fena darbeler yiyicem ondan soruyorum

Ne bileyim, burası konu dışı. Kick box forumu falan olsa tavsiye alabileceğin pek çok kişi olur diyeceğim ama hal böyleyken 6-7 yılı devirmiş, bu işte uzman kaç kişi bulursun bilemem. Burada şınav ve mekikle vücut yapacağını, hatta sadece mekik çekerek göbek eritip six pack yapacağını sanan yüzlerce insan var sonuçta.

• quote:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre 1903

quote:

"Emre 1903" Sen Misin?

Tamam bir şey demedim.Başka bir konuda 6 yıldır kick box yaptığından bahsetmiştin ordan kaldı aklımda

Konuyuda rasgele gordum dikkatimi çekti :D evet 11yasimdan beri kick box yapiyorum. 7aydirda vucut geliştirme :)

Konu sahibine gelince, lisansı yok ve antrenörude yok bence :D bana 6yildir kick box yapan birisi gibi gelmedi

Kısacası bu konu bana sazan.avi gibi geldi.

• quote:

quote:

quote:

Ne bileyim, burası konu dışı. Kick box forumu falan olsa tavsiye alabileceğin pek çok kişi olur diyeceğim ama hal böyleyken 6-7 yılı devirmiş, bu işte uzman kaç kişi bulursun bilemem. Burada şınav ve mekikle vücut yapacağını, hatta sadece mekik çekerek göbek eritip six pack yapacağını sanan yüzlerce insan var sonuçta.

Abi çok haklısın. Bana kalırsa arkadaş ilkokula gidiyor. Yazım şekline baksana ya :D. Rakibin neresine vuracağınida sorar birazdan :DD @Executor06

• King444 K kullanıcısına yanıt
    yav bırak bu csb leri kick boks felan yaptığın yok . Taktik almak için konu açmaya utandın burda bize ayak yapıyosun kick boks felan yaptım diye hem bu arada taktik alıcaksın ve rezil olmıycaksın dimi ? 2 senedir boks yapan biri olarak maçlara en az 3 ay önceden hazırlanılır antrenörün yardımıyla o sana gereken herşeyi söyler ve bi sorunun olursa bize değil ona sorman gerekir . Sen 6 senedir yapıyosun ve nereye vurcam diye soruyosun

edit : Ne parası kazanıcaksın sorması ayıp ?
  • buralarda bir söz vardır joe

@Ghaijini; hocam +1 bende yaklaşık 2 sene kick boks yaptım. Antalyada. Dediklerine katılıyorum. 6 yıldır body ve kick boks yapan birisi 3-4 gün sonra olucak maç için nereyi güçlendiriyim diyor bence 2-3 aydır yapıyor, klüp içi küçük bir antreman maçı yapıcaklardır. buda heyecanlanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phil Coulson -- 22 Eylül 2013; 17:12:57 >
  • quote:

quote:

quote:

yok benim ölye değil boyum 1.85 kilom 78 zayıf olman lazım kas için sıfır göbek olucak yoksa olmaz bide ben günde 4 saat spor salonundaydım 3 4 saate kick boxtaydım günde 7 8 saatimi verdim bunlara yani çok sağlamım ama burda belki daha ustalar vardır ondan sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghaijini

yav bırak bu csb leri kick boks felan yaptığın yok . Taktik almak için konu açmaya utandın burda bize ayak yapıyosun kick boks felan yaptım diye hem bu arada taktik alıcaksın ve rezil olmıycaksın dimi ? 2 senedir boks yapan biri olarak maçlara en az 3 ay önceden hazırlanılır antrenörün yardımıyla o sana gereken herşeyi söyler ve bi sorunun olursa bize değil ona sorman gerekir . Sen 6 senedir yapıyosun ve nereye vurcam diye soruyosun

edit : Ne parası kazanıcaksın sorması ayıp ?

Oyle deme kardeş adam kafes dövüşüne giricek belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Genjii

buralarda bir söz vardır joe

@Ghaijini; hocam +1 bende yaklaşık 2 sene kick boks yaptım. Antalyada. Dediklerine katılıyorum. 6 yıldır body ve kick boks yapan birisi 3-4 gün sonra olucak maç için nereyi güçlendiriyim diyor bence 2-3 aydır yapıyor, klüp içi küçük bir antreman maçı yapıcaklardır. buda heyecanlanmış

olum aylardır yapiom vicutu son günlere geldim burda son günlerde aklıma geldi tavsiye almak la ordaki adamlardan tavsiye aldım her gün yapiom antremanı anlamionuzmu 6 yılır aralıksız urasiom ama son günlerde bi tavsiye alayım dedim bide küçük bir klup dövüşü deil sokak dövüşü bu yani yasak dövüş alırsam bu dövüşü 2 bin tl para alacam alamasam para gitcek

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.