Şimdi Ara

6. ayda telefon almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 ay sonra telefon alınabiliniyor vodafone faturalıdaysanız. benim 10 gün sonra 6. ay oluyor fakat ben 4 ve 5. ayların faturasını geciktirdim. yani 4ün faturasını 5le beraber ödedim. bir de benim tarifem telefon alabilecek tarifede değil yükseltip de telefon alıcam. sizce sistem kabul eder mi? alabilir miyim yani bilen varsa. önceden aynı şekilde alan alamayan varsa söylerse sevinirim lütfen.

• bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi acaba?
  • Fatura gecikme olduysa asla alamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay içinde alabilirsiniz fakat fatura tutarı yüksek olmalı sanırım 350 lira ve gecikmiş borç olmaması lazım fakat sizde böyle sorun var turkcelden hat alın eğer bir iş meşgul sen finansbank aracılığı ile alabilirsin

• 6 aylık toplam 150 tl fatura tutarı şart.

son ödeme tarihinden sonra 11 gün geçmeyecek.
    bu şartların varsa orta segment cihaz alabilirsin (s4 mini,iphone 4 vs. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeleyzencisi

6 ay sonra telefon alınabiliniyor vodafone faturalıdaysanız. benim 10 gün sonra 6. ay oluyor fakat ben 4 ve 5. ayların faturasını geciktirdim. yani 4ün faturasını 5le beraber ödedim. bir de benim tarifem telefon alabilecek tarifede değil yükseltip de telefon alıcam. sizce sistem kabul eder mi? alabilir miyim yani bilen varsa. önceden aynı şekilde alan alamayan varsa söylerse sevinirim lütfen.

Kk ile cektirmistim ilk 12 ayi ve almistim oyle. O zaman hicbir sart olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: twofaceofmirror

6 aylık toplam 150 tl fatura tutarı şart.

son ödeme tarihinden sonra 11 gün geçmeyecek.
    bu şartların varsa orta segment cihaz alabilirsin (s4 mini,iphone 4 vs. )

350 değilmiydi o şart ?
  • kredi kartı kullanmıyorum. sanırım 1 yılın dolmasını bekleyeceğim böyle ya da direkt nakit alacağım. sağolun.
  • mustafa_(87) kullanıcısına yanıt
    DEĞİŞTİ O. şu an 6 aylık 150 tl ye bakıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twofaceofmirror

DEĞİŞTİ O. şu an 6 aylık 150 tl ye bakıyorlar.

iyiymiş değişmesi kredi kartına taksit olayı olmadığı için operatörlere şans yeniden güldü
  • Telefin bedavami aliniyor beyler

• Son 6 ayda fatura son ödeme tarihinizden en az 10 gün içerisinde ödemelerin yapılması son 6 ay fatura toplamınızn 150 tl ve üzeri olması gerekmektedir. mevcut kriterlerin tutuyorsa Anlık paket değişikliği yaparak tarifeniz ek ödemeler ile cihaz kampanyasından yararlanabilirsiniz... @berkeleyzencisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.