Şimdi Ara

6 ayda 32 kilo verdim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
5
Favori
199.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayvan gibi oldum 6 ay diyet yapmak spor yapmak gibi bir iradem olacağını sanmıyorum acıyorum halime
  • Geçen senenin başında 66 kiloydum. Çok rahat takılırdım yemek konusunda. sonra dershaneyi bırakıp oyunlara ve eve kapanınca WoW sayesinde 12 kilo aldım.. Yazın 78 kiloydum ve göbek vardı..Şimdi bu sene yine hazırlanıyorum össye ondan sanırım 3 kilo verdim stres yüzünden 75 kiloyum.Ama hala göbek var..Üniversite kazanınca yazın spor yapıp göbeği yoketmek istiyorum , yoksa aldığım kilolardan memnunum. 65 kilolarda dolaşırken kansızlık sorunu vardı sabahları kalkınca başım dönüp yere düştüğüm oluyordu. Kilo aldıktan sonra hepsi kalktı allaha şükür

• Kilo vermek problem değil. Mühim olan o kiloda kalabilmek. Bunun da tek yolu yaşam tarzı değişikliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kilo vermek problem değil. Mühim olan o kiloda kalabilmek. Bunun da tek yolu yaşam tarzı değişikliği.

yanlışsın hocam kilo vermeyi yabana atma insan şeker ekmek kola ye/iç/yat ı bırakıp yürüyüş yeşillik ve spora geçerken bikere zorlanıyor . bide uygularken zorlanıyor bence tam tersi kilo vermek zor kiloda kalmak kolay . bence insan birşeyi bikere başardımı tekrarı daha kolay oluyor
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson King

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishFist

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishFist

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HacıTheBlack

leslie sansone nin 3 mile ini indirin sabahlari onu yapin aksamlari yuruyus

Leslie Sansone'nin 3 milliğini indirdim. Uyanınca (şimdi yani) yapayım dedim. 1 mil yaptım yordu. 1.7 km falan yapar. 2.2 km de bankaya gidip gelirken yürüyorum. Günlük böyle yapsam bile 3.9 km yapar. Yeterlidir herhalde.

leslie sansone bu ne abi anlamadım ben

Bu ablamız aerobikçi gibi birşey. Evde 1 mil 3 mil 5 mil falan yürümeye eşdeğer hareket yaptırıyor. Ben 3 milliği indirdim de 5 km ediyor, baya yürütüyor yani Daha ilk günüm olduğu için 1 mil yürüyüm bıraktım. Form tuttukça daha da yaparım zaten.

Kahvaltıda 1 dilim salam, 3 tane zeytin, 5-6 dilim dometes bir dilim de krem peynir eşliğinde ekmek yedim. Tek şekerli çay içecektim koyu koymuşlar, yarısında attım.

Öğlen yemeği için marketten yarım kilo kadar elma alıp yemeyi düşünüyorum. Ufak meyveli yoğurtlardan da alabilirim.

Ama akşam sıkıntı. Evde olmadığım için ya kantinden yemem lazım ya da dışarıdan söylemem lazım. Dışarıdan söyleyebileceklerim ne kadar sağlıklı olabilir? Kantinci de kuru-pilav, makarna tarzı şeyler getiriyor hep kolaya kaçmak için. Olmadı Bim'den pilaki alır onu yerim artık yapacak birşey yok.

Günlük spor hedefim de şimdilik 1 mil bu Leslie ablanın hareketleriyle sabahları. Öğlen 3-4 gibi bankaya git gel toplam 4 km falan ediyor. 25-25-25-25 setlerle de günlük 100 tane mekik. 10 gün sonra eve gideceğim 3 haftalığına, 3 hafta da orada birşeyler planlarım. Ama bayadır eve gitmediğim için ilk günler bol bol yemek yedirecekler zorla eminim.

@Metalurjist Bu limon suyu- ılık su karışımını kilo verdirmeye yardımcı oluyor mu yoksa sadece tokluk hissi mi yapıyor? Kilo vermeye yardımcı oluyorsa yapayım ben de.

kardeş o ablanın setleri her ne ise banada yollarmısın lütfen eskipantalonlarıma rahatça girmek istiyorum

Ablanın adını Google'a yazmak yeterli. :)

Önümdek 5 bira bir pringles birde patlamıl mısırı bitirip yarın aratacagım söz

• Leslie Sansone iyiymiş. 1mile yaptım acayip bir şekilde terledim
  • Hmm takip edelim.
  • arkadaslar telefondan girdigim icin tek tek cevap veremiyorum kusura bakmayin.

bende kol ve karinda hafif sarkma oldu bir yandan da kas erimesini onlemek icin dambil falan kaldiriyordum onun faydasini gordum boyum 1.82

size tavsiyem leslie sansoneyi yapin super ter attiriyor kadini bulsam elinden operim saolsun yoldasim oldu bu yolda baslarda cok moralim bozuldu ama Allaha sukur verdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtherStreetsBoy17

quote:

Orijinalden alıntı: HacıTheBlack

Öncelikle kilo veremeyen arkadaşlara bir nebzede olsa rehber olabileceğimi düşünüyorum.Nasıl verdiğime gelince:
    Benim kilo vermem kendi sağlığım için endişelenmem ile falan başlamadı.Bana hırs yaptıran aşık olduğum kız oldu.Onun başkaları ile gezdiğini görmek beni delirtiyordu bende hırs yaptım ve temmuz ayında diyete başladım,zayıflamak için fazla birsey gerekmiyor korkmayin ve panige kapilmayin bunu neden soyluyorum cunku basta hizli kilo vermek isteyeceksiniz ama bu imkansiza yakin herseyden yeyin ama azar azar.sekeri zamanla azaltin,ekmek yemeyin.ogleyin yemek yerine yogurt yeyin.gunluk 45 dk lik yuruyus ve ben o bayanla zayifladim sagolsun :) leslie sansone nin 3 mile ini indirin sabahlari onu yapin aksamlari yuruyus ben boyle yaparak 110 kilodan 77 kiloya dustum simdi istedigim kadar yiyebiliyorum 52 bedenden 32 bedene dustum ve bunlar gercekten super duygular sizde bunlari dusunun ileriyi hayal edin.basarilar...

zayıflayınca kıza kavuştunmu hocam

hayir yine de kavusamadim bana ondan hic beklemedigim davranislar sergileyince nefret doldum ona karsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinuviél Luthién -- 20 Nisan 2014; 13:41:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: S35

quote:

Kilo vermek problem değil. Mühim olan o kiloda kalabilmek. Bunun da tek yolu yaşam tarzı değişikliği.

yanlışsın hocam kilo vermeyi yabana atma insan şeker ekmek kola ye/iç/yat ı bırakıp yürüyüş yeşillik ve spora geçerken bikere zorlanıyor . bide uygularken zorlanıyor bence tam tersi kilo vermek zor kiloda kalmak kolay . bence insan birşeyi bikere başardımı tekrarı daha kolay oluyor

aynen oyle zaten zayiflayinca hayat tarziniz kendiliginden degisiyor mesela artik evde nerdeyse durmuyorum kizlarla konysabiliyorum kendime guvenim geldi.Ekmek yiyemiyorum cayi sekerli icemiyorum vesaire :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinuviél Luthién

quote:

Orijinalden alıntı: S35

quote:

aynen oyle zaten zayiflayinca hayat tarziniz kendiliginden degisiyor mesela artik evde nerdeyse durmuyorum kizlarla konysabiliyorum kendime guvenim geldi.Ekmek yiyemiyorum cayi sekerli icemiyorum vesaire :)

Alıntıları Göster
    Keşke bende kilo verebilsem 171 boy 68 kg :(

• 5 kilo yağ vermem lazım benimde . Adonislere az kaldı ama bıkkınlık geldi asılcam kebapçıya yeminle zor duruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 26 Ocak 2012; 2:20:20 >
  • ben önce az az sık sık yiyerek mideyi ufaltmaya çalışmıştım nispeten de işe yaradı mide ufalınca az yiyorum 1 ayda 6 kilo kadar verdim ama araya ramazan girmişti bir daha devam ettiremedim hala aynı kilodayım ama
  • mesajım bulunsun. faydalı paylaşımlar var
  • Ben 113 kiloydum, diyetisyene başladım 20 kilo verdim 93'e düştüm.Sanırım 6-7 kilo daha versem yeterli gibi.Boyum 187 cm.
  • 20 yaşındayım 115 kiloyum ben napayım arkadaş, akıl verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: azawarai

universite boyunca 16 kilo aldim. soguk iklim oldugu icin ye babam ye yaptik, usumuyorum ama gobekten sikayetciyim.

1 abur cuburu birakiyorum
    2 gunluk kardiyomu yerine getiricem
    3 tuz ekmek sekeri olabildikce azaltiyorum
    4 MIDEMI TEDAVI ETTIRMEM LAZIM KI AGRIDIKCA YEMEK YEMEYEYIM

birde maddeler halinde sıralamazmısınız :D nazi almanyasının disiplinini sağlayacağınızı sanıyorsunuz bu şekilde,halbuki ertesi gün hoop kekler börekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinuviél Luthién

quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

4 ay önce 65 kiloydum...vücudum fena değildi fit duruyordum en azından...4 ayda 7 kilo aldım :( 72 kiloyum :( boy 173 :( ve etli ve yağlı bir genç oldum tekrar :( en sonunda sevgilim beni begenmiyicek diye çok korkuyorum :( tanıştığımızda 65 kiloydum :(

seviyorsa problem olacagini sanmiyorum.72 kg de eger 180 falan boyun varsa kilolu degil bence normalsin yani

hocam merhaba :) bugün şans eseri bu sayfaya denk geldim ve kendi attığım eski postu gördüm :) o zaman 173 boy 72 kiloymuşum aslında normalmişim :) şimdi boy 177-178 kilo ise 88 ve şuanda daha etli ve daha iriyim :( inşallah bakalım zayıflamak istiyorum ama çok sağlıklı bir şekilde yavaş yavaş zayıflamak istiyorum :) sizin kilo durumunuz nasıl bu ara onu da merak ettim iyi günler :)

iki buçuk yılda 23 kilo almışım 65 >>> 88

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalimahmet -- 10 Ocak 2014; 12:55:19 >

• 64 kiloydum 3 haftada 61 kiloya indim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.