Şimdi Ara

5S , Vodafone 4.5G'ye geçmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Cihazım 5S iOS 8.4.1 yüklü. 4.5G kullanmak için hücresel ayarlarından LTE seçtiğimde (Bu hücresel ağ, iPhone'daki LTE operatörü tarafından onaylanmamış) uyarısı alıyorum ve şebeke 3G kullanıyor. Operatör sürümüm Vodafone 20.0. Daha önce operatör güncellemesi falan gelmedi. iOS 8.4.1 Kullandığm için sorun olabilir mi bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..
    Yer : Çanakkale Merkez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rahh00 -- 1 Nisan 2016; 17:16:26 >

• Bende de ip6 var. Aynı sorun geçerli. Operator güncellemesini almadık çünkü :S 24.1 olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sürümüm 9.0.1 aynı uyarıyı bende de veriyor ancak etkinleştir dendiğinde LTE olarak geliyor.

Vodafone sürümü ise TR 21.0 bilginize.
  • buludag89 kullanıcısına yanıt
    sizin ios sürümünüz nedir, sanırım ios sürümüyle alakalı bir sorun var, 9.3 ve 9.3.1 kullanan herkeste çalışıyor yorumlara göre

• rahh00 kullanıcısına yanıt
    Aynrn kesinlikle ios ile alakalı. Sanırım apple ios8 e vermiyecek

• burakpadir kullanıcısına yanıt
    21.0 olsa yeticek demek ki ama gelmiyor, operatör sürümünün ios sürümüne bağlantılı olması da ayrı saçmalık
    İlla bulaştıracaklar şu ios 9'a
    İşin o kısmı çok saçma. Ne gerek vat kasmaya

ios güncellemeden , operatör sürümünü güncellemenin bir yolu vardır umarım, bir çözüm bulursanız bilgilendirir misiniz

Bulursam yazarım merak etmeyin

• çanakkale merkez iphone 5s 8.4.1 vodafone lte çalışıyor :)
    ama sorunlu.arada 3g ye atıyor.randımanlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 2 Nisan 2016; 0:04:45 >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    iyi bari güncellemeye gerek kalmadı yarın çıkar değişik bölgelerde de deneme yaparım 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: rahh00

iyi bari güncellemeye gerek kalmadı yarın çıkar değişik bölgelerde de deneme yaparım 👍🏻

öğlen po nun ordaki vodafone a gittim sormaya.
    ip6 veya 6si olan biriside bir gidip bir geliyor diyordu.
    herkes sorun var.

arkadaşım note 5 var onla kıyasladım sinyal seviyeleri çok düşük ondada
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Çanakkale'nin 4G altyapısı kötü demek telefonluk bir durum olmadığına sevindim, birde LTE yazısını görebilsem iyice emin olucam.

• quote:

Orijinalden alıntı: rahh00

Çanakkale'nin 4G altyapısı kötü demek telefonluk bir durum olmadığına sevindim, birde LTE yazısını görebilsem iyice emin olucam.

vodafone 4g de sorun var merkezde.
    belkide bilerek gücü kıstılar.

sinyal değerlerini yazayım sana
    2g>> -48
    3g>> -56
    4g>> -84

baz istasyonuna bay yakınım.

lte seçili olmasına rağmen 3g ye geçiyor telefon bazen
  • iOS 9.3 e güncellediğinizde operatör güncellemesi gelecek büyük ihtimal sorun çözülecek. Bende şuanda Vodafone 24.1 ip6 hiç bir sorun yok

• 9.3.1'e geçiş yapmanız lazım
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    maalesef olmuyor en az 20 kere o adımları izlemişimdir , en son apple destekle irtibata geçtim, benden telefonumu son sürüme güncellememi istediler. ben de güncellemek istemediğim için bu durumda kaldım, diğer operatörleri deneyeceğim eğer LTE çalışırsa operatörümü değiştiririm.

• AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Vodafone teknik destek hattıyla görüştüm operatör sürümüyle alakası olabileceğini söyledi , ama yine de vodafone 20.0 ile kullanabilimişim. Beklemede kalmamı ilerleyen günlerde daha rahat bağlanabileceğimi söyledi. 4.5G şebekelerinde aşırı yoğunluk varmış.
    Bugün çıkıp farklı yerlerde deneme yapıcam ve farklı sim kart deneyeceğim eğer farklı operatörler çalışırsa, başka firmaya geçerim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.