Şimdi Ara

5s/note 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hali hazırda 1.5 senelik iphone 5'im var ve ufaktan değiştirmek istiyorum bunu anneme hediye edip, kendime 5s yada note 3 almayı düşünüyorum.Ama sonrada 5sle, 5in gözle görülür, son kullanıcının anlayabileceği fark kamera ve parmak izi okuyucu diyorum sizce ne yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SysSupp -- 27 Şubat 2014; 19:20:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 ten 5s gecmek benım param çok demek bana kalırsa :) note 3 daha mantıklı ama bence z2 bekleyın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

5 ten 5s gecmek benım param çok demek bana kalırsa :) note 3 daha mantıklı ama bence z2 bekleyın

Hocam açıkçası 5den çok sıkıldım bir de üstüne sorunlar çıkartmaya başladı home tuşu yamuldı,kilit tuşu bozuk garantiyle falan uğraşmak istemiyorum, kasası eğri her taraf çökük çizik.5i Türkiyeye gelir gelmez almıştım.Telefonun kilit home tuşunu yaptırıp biraz adam edip anneme vermeyi düşünüyorum sonrada kendime 5s,note 3,galaxy s5 falan önerilere açığım

• Sony z2 i dusun bence gercekten cok guclu bır cıhaz bence s5 den daha ıyı

• quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

Sony z2 i dusun bence gercekten cok guclu bır cıhaz bence s5 den daha ıyı

Türkiyeye ne zaman gelir hocam?

• Nısan da gelir bence bende telefon arıyorum aslında g2 aldım i5 verıp sonra pişman oldun tekrar i5 dondum bakalım belkı z2 e gecebılırım

• Değişiklil istiyosan 5s alma

• iPhone 5'i olup da durduk yere kendisinden daha iyi olduğu bile söylenemeyen modellere geçmek sadece çok parası olanları yapacağı bir iştir.

Pişman olacaksın ve iOS'ye geri döneceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • illa değiştircem diyorsan sony z2 bekle biraz daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

iPhone 5'i olup da durduk yere kendisinden daha iyi olduğu bile söylenemeyen modellere geçmek sadece çok parası olanları yapacağı bir iştir.

Pişman olacaksın ve iOS'ye geri döneceksin.

Hocam iOS'a dönebilirim de belli olmaz ama kısıtlı ekran boyutu, zil sesi ayarlamak için bile iTools ile uğraşmam gibi saçma şeylerden sıkıldım.iPhone 5'den önce 4s ondan öncede Galaxy S2 vardı S2'yi rom root falan çok stabil ve hızlı bir cihaz haline getirdim diye hatırlıyorum.

Bir diğer konu da annemin smartphone isteği annem smartphone istiyor android versem çözemez eminim, iphone 4 devri bitti artık 4s de pek güncel bir model olmayacak 5-6 ay sonra onun için 5'i anneme verip yenilemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SysSupp -- 27 Şubat 2014; 20:16:25 >

• z2 yi bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

z2 yi bekle

Hocam ne zaman gelir Türkiye'ye ve sizce fiyat ne kadar olur?

• SysSupp S kullanıcısına yanıt
    fiyat olarak z1 2200tl'den giriş yapmıştı. bu da tahminimce benzer fiyattan giriş yapar. nisan'dan önce Türkiye'ye gelmesi imkansız. paraya acımayacak olsam, bir saniye bile düşünmeden alacağım tek cihaz z2'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

fiyat olarak z1 2200tl'den giriş yapmıştı. bu da tahminimce benzer fiyattan giriş yapar. nisan'dan önce Türkiye'ye gelmesi imkansız. paraya acımayacak olsam, bir saniye bile düşünmeden alacağım tek cihaz z2'dir.

Hocam yalnız z2 gibi bir modelin üzerine devamlı yenisi geliyor sanırım ben en son geçen sene 5 alırken xperia z yeni çıkmışmıydı öyle birşey hatırlıyorum sonra z1 çıkmış şimdide z2 alacağım telefon en azından 1.5 yıl güncel kalmalı mesela 5 yerine z almış olsaydım üstüne 2 model çıkmış olacakto

• quote:

Orijinalden alıntı: SysSupp

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

z2 yi bekle

Hocam ne zaman gelir Türkiye'ye ve sizce fiyat ne kadar olur?

Sanırım nisan ayı gibi gelecektir ve fiyatı 2000 den aşağı olmaz.
  • SysSupp S kullanıcısına yanıt
    cihazın özelliklerini şurada okuyabilirsin.http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z2-6144.php

evet, sony zaten kendisi her 6 ayda bir amiral gemisi cihaz çıkartacağını söyledi. Bu demek değilki, senin alacağın cihaz desteklenmeyecek. Güncelleme desteği almaya devam edecek. kaldı ki, sony xperia z serisi cihazlarını aosp desteği vererek saf android deneyimi de sunabiliyor. 2 yıl telefonun rahat gideri var. Diyelimki sen elindeki cihazı 2 yıldan fazla kullanmak ama en son android sürümüne sahip olmak istiyorsun o zaman da cyanogenmod gibi custom romlar telefona kurulabiliyor. bu ne demek, bu tıpkı benim 2010 haziranında aldığımda galaxy s cihazı gibi bir telefon da en son android sürümü 4.4.2 bulunması demek oluyor. yani, sen bi al cihazı; zaten beğenmezsen aldığına yakın bir fiyata elinden çıkartırsın. ama kullandıkça da bir sürü özelliğini keşfediyor olacaksın.

• 5 varsa note3 al

• 5 varsa yeni bişeye ne gerek var

• iPhone dışında bir cihaza 2000 bin üstü para verme.
  • Arkadaşlar asıl değiştirme amacım annemin ihtiyacını karşılamak, hem cihazımı satarak değerlendireyim desem para veren yok her tarafı çizik boya atmış, ekran değişmiş, kilit tuşu ve home tuşu yenilenecek tek avantajı faturası kutusu falan var şarj aleti ve kulaklığı bile kayıp

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.