Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

5800 XM Wireless çok ilginç bir problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Telefon update olduktan sonra ( V 31.0.101 ) evimdeki tanımlı wireless network'e sormadan dahil oluyor acılıyor kapatıyorum tekrar 3o sn sonra geri baglanıyor.
    Wireless kapalı acık farketmiyor kendisi baglanıyor.
    İşyerinde yada başka hiçbiyerde wireles acılmıyor ama evde aclıyor ve kapatamıyorum.
    Sizce de ilginç deil mi :)

• eheh enteresanmış. Servise götür derim ben
  • Garanti kapsamında ise hiç durma.
  • mail kutun kurlumu?ona bağlanmya çalşiyor nokia messengera eğer mail kutun varsa kaldir ve nokia email programını sil problemde kalkar..
  • varsayılan baglantı yapmışşsındır otomatık baglanıyordur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Garanti kapsamında ise hiç durma.

kendini hiç servisle uğraştırma kafadan 15gün telefonsuz kalırsın arkadaşın dediği gibi varsayılan ve otomatik bağlan ayarlarına wlan sihirbazından ulaşabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erde77

mail kutun kurlumu?ona bağlanmya çalşiyor nokia messengera eğer mail kutun varsa kaldir ve nokia email programını sil problemde kalkar..

Sanırsam senin dediğin olabilir ama öyle olsa her yerde baglanmaya calışmaz mı ?
    Sadece evde öyle oluyor işyerinde de wireless var başka yerde de.
  • At bi format düzelir. Böğle bi sorun için garanti ile uğraşmaya deymez. Ne kadar arkadasımız telefonunu kaybettı garantide.. Bnce Hiç verme Garantiye.!
  • formattan ziyade ayarlar -bağlantı -hedefler yolunu izleyerek ayarlama yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasircetinkaya

formattan ziyade ayarlar -bağlantı -hedefler yolunu izleyerek ayarlama yapabilirsin.

Hocam herkes format at düzelir diyor yani format atmadan çözmenin bir yolu vardır elbet.

Sizin dediğiniz yerden denedim yine olmadı ordan sildim baglantıyı şimdi evdekini o zaman düzeldi ama bu bir çözüm deil.

silmeyip tanımlarsam yine otomatik baglancak ve wireless kapalıyken bile yani wireless kapalıyken baglanmaya calışması otomatik olarak ilginç ve inatla format atmıcam telefona.
  • Hard veya soft format
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.