Şimdi Ara

5800 XM kullanan bir bakarsın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 2 hafta içinde telefon almayı düşünüyorum ancak bir türlü karar veremiyorum aslında verdim kararımıda neyazıkki her kafadan ayrı ses çıkıyor. neyse uzatmadan konuya gireyim 5800 xm almayı düşünüyordum ama herkes bişeyler yazmış kimsi çok memnun kimisi neredeyse sövecek yorumlarda. baya bir araştırma yaptım özellik ve fiyat anlamında tam benlik ancak herkes bir sorundan bahsediyor 5800 için. kimisi ilk sürümlerinde vardı diyor kimisi hala devam ediyor diyor. şuanda 5800 kullanan veya kullanmış olanlar yorum yazarsa sevinirm telefonun artıları eksileri nelerdir ve ilk sürümlerin hataları giderildimi ? özellikle dokunmatik ekranda sorun yaşamalar ve kamerasının kötü olması ile ilgili bilgi istiyorum şuanki sürümlerdede aynen devam ediyormu arızalar ? ve eğer 5800 almazsam n79 düşünüyorum birde bu konuda yorumunuzu istiyorum. lütfen kulaktan dolma bilgilerle bişeyler yazmayın bilgili olan veya telefonu kullanmış olanlar yazarsa sevinirm şimdiden teşekkür ederim ilgilenenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfberkan -- 9 Ocak 2010; 21:02:16 >

• kamera kötü ekran harika telefon şekil. bu paraya bu cihaz şamda kaysı. niyetin varsa düşünme al derim bende n79 aldım ertesi gun iade edip 5800 aldım. çok memnunum..
  • gps.wifi.3g telde hersey var..fiyat mukemmel...
  • Ben de tereddüt etmiştim ilk zamanlar da ama şimdi içim rahat
    Gönül rahatlıgıyla alabilrisin
  • teşekkürler ilgilendiğiniz için kararımı büyük oranda verdim alacam ama kafamı kurcalayan tek bir nokta kaldı oda kamerası . herkes kötü diyor bukadarmı berbat bir kamerası var bunun :S ? 5800'la çekilmiş bir fotosu olan paylaşırsa yada bi link fln verirse çok memnun olurum.
  • kamerası gündüz çok iyi çekiyor sadece gece çekimleri kötü, video ise harika çekiyor...
  • Telefonun kamerası çok eleştiriliyor ama ben beğendim.Daha dün aldım telefonu ayar falan yapmadım.3.2 mp için çok iyi görüntü veriyor bence.Tabi çift led'in katkısı çok büyük
    Buda telefonun kamerası ile video çektim.
    Video

• Beyler ben bu telefonu ilk aldığımda kamera berbat dedim, eski telefonum samsung u600 on basar dedim çektim kıyasladım öyle de oldu; ancak !!!

Telefonu güncelledikten sonra ve çekimlerde oto ayarları değilde ortam işigina göre mod secerek çekmeye baslayınca gerçekten kamerasına haksızlık ettiğimi düşünmeye başladım,tamam çok muazzam değil ama yerden yere vurulucak kadar kötü olmadığını gördüm özellikle loş ortam lardaki çekim kalitesiin gördükten sonra.
  • genel olarak sorun yok ama kamera tam istenilen performansta değil anlaşılan neyse bende öyle aman aman fotoğraf çekilen birisi değilim inş alacam bu hafta sonu telefonu umarım memnun kalırım
  • arkadasım fotosunu merak edıyorsan bak ben satacagım psp fotosunu dun cektım kalıteyı sen gor

• hangi rengini tavsiye edersiniz arkadaşlar? 3 rengide görenler cevap verirlerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_7tepe

hangi rengini tavsiye edersiniz arkadaşlar? 3 rengide görenler cevap verirlerse sevinirim.

3 arkadaş farklı renklerini kullanıyoruz. Bence en güzeli kırmızı ama bu tamamen zevk meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_7tepe

hangi rengini tavsiye edersiniz arkadaşlar? 3 rengide görenler cevap verirlerse sevinirim.

3 arkadaş farklı renklerini kullanıyoruz. Bence en güzeli kırmızı ama bu tamamen zevk meselesi.

cevabın için teşekkürler. ben de yarın mecidiyeköy e gidip almayı düşünüyorum. bulurum inşallah =)

renk farkı sadece yandaki çizgide var dimi? arka kapakta falan bi değişiklik yok sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.