Şimdi Ara

5800 Version ve Renk Farkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumlarda bakdığım kadarıyla v50 bazı renklere çıkmamış bazılarına çıkmış bazılarında kasa açıklılığı varmış bazılarında yokmuş vs. 1 Hafta sonra 5800 alıcam hangi renki öneririsiniz birde kasa açıklılığı tam neresinde oluyo alırken dikkat ediyim..

• Black al fakat kasa açıklığı hepsinde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Black al fakat kasa açıklığı hepsinde var.

+1
  • Menu rengi de tel rengiyle ayni. ona gore sec
  • evet tel ne renk ise menüde o renk oluyor ama bence siyah al. bende de siyah var hiçbir problem çıkmadi şuana kadar. ve kasa açıklığı denilen şeye rastlamadim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: buFF00n

evet tel ne renk ise menüde o renk oluyor ama bence siyah al. bende de siyah var hiçbir problem çıkmadi şuana kadar. ve kasa açıklığı denilen şeye rastlamadim :)

Telefonun Sağ Ust Kosesıne Bak Kapagın Cızgı Hızasına Anlarsın Yandan Bakınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestSideKinG

Forumlarda bakdığım kadarıyla v50 bazı renklere çıkmamış bazılarına çıkmış bazılarında kasa açıklılığı varmış bazılarında yokmuş vs. 1 Hafta sonra 5800 alıcam hangi renki öneririsiniz birde kasa açıklılığı tam neresinde oluyo alırken dikkat ediyim..

v50 önceden bütün renklerde vardı bildiğim kadarıyla. Sanırım şu an kırmızı ve siyah renklerde kaldırıldı. Zaten alacağın telefon muhtemelen ve büyük ihtimalle v50 olacaktır. Tabi stokta beklemiş mal almazsan.

Kasa açıklığı olayı ilk modellerde olmuş birşey. Zira bende siyah kullanıyorum ve bendede yok. Kasanın sağ üst köşesi değil, dört köşesinede baksam, gövde birleşim yerleri, arka kapak vs. aynı...

Alırken cihazı çıkartıp incele. Hatta bazı yerler çalıştırabiliyorlar bile hatsız olarak. Ben darty'den almıştım, inceledim, çalıştırdım kontrol ettim, hatta product code'una göre netten baktım son sürüm yazılımına öyle aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBiqLowe

quote:

evet tel ne renk ise menüde o renk oluyor ama bence siyah al. bende de siyah var hiçbir problem çıkmadi şuana kadar. ve kasa açıklığı denilen şeye rastlamadim :)

telefonumu alirken de çok dikkat etmiştim. ve şimdi senin için tekrar bakiyorum. ama açıklık falan yok.
  • Valla arkadaşlar ilk önce temiz 2.el arıycam elden alıcam bulabilirsem yoksa da 0a yönelcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Black al fakat kasa açıklığı hepsinde var.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım.Kasa açıklığı ilk modellerde vardı artık kasa açıklığı olan modele denk gelmek çok zor.

Ama şu anda siyah almak en mantıklısı çünkü version atamama sorunu olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 6 Haziran 2010; 11:59:50 >
  • yha ama ben mavi almak istiyordum. Çok mu sorun olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheBiqLowe

quote:

telefonumu alirken de çok dikkat etmiştim. ve şimdi senin için tekrar bakiyorum. ama açıklık falan yok.

Bak Arkadasım Resmı Gosterdıgım Yerde Bı Acıklık War Dıkkat Edersen Bıraz Gorursun Bende Anlamamıstım .

Ama Bu Acıklık Kapagın Acılması Icın Ozellıkle Yapılmıstır .

Herhangı Bır Kusur yoktur Yanı Orjınalden Boyledır ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBiqLowe -- 6 Haziran 2010; 13:38:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.