Şimdi Ara

5800 V50 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşalr biliyosunuz 5800 için v50 güncelleme çıktı bende iş yerinin netinden cep telefonu ile girip telefondan *#0000# yapıp güncellemeri yükle dedim 11 mb bir şey yükledi sonra telefonun alt yarısı gitti çizgi çizgi oldu bunu nasıl halleerim yardım ederseniz sevinirim

• soft format atıp bir deneyin

*#7370# basın gelecek ekrandada 12345 yazın cihaz açılıp kapanacak formatlanmış olacak

buda olmaz ise hard formatı bir deneyin

telefon kapalıyken yeşil tuş + kırmızı tuş + fotoğraf çekme tuşu na basılı tutup telefonu açma tuşuna basılı tutun
  • quote:

Orijinalden alıntı: unruly1907

soft format atıp bir deneyin

*#7370# basın gelecek ekrandada 12345 yazın cihaz açılıp kapanacak formatlanmış olacak

telefon kapalıyken yeşil tuş + kırmızı tuş + fotoğraf çekme tuşu na basılı tutup telefonu açma tuşuna basılı tutun

yaptım onlarıda bu seferde sim karttaki tüm herşey silindi iyice çamura yattı telefon ya ekranın alt yarısı yok çizgi çizgi servisemi versem acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliger

quote:

Orijinalden alıntı: unruly1907

soft format atıp bir deneyin

yaptım onlarıda bu seferde sim karttaki tüm herşey silindi iyice çamura yattı telefon ya ekranın alt yarısı yok çizgi çizgi servisemi versem acaba ?

Format atınca simkart hafızası silinmez. Yanlışın olmasın :??
  • evet hiç bir kartvizit yok diyor rehbere girince ama kayıtlı olan bir numarayı arayınca arama ekranında çıkıyor isim abimin numarasını arıyorum abime ne isim vermişsem sim kattar çıkıyor arama ekranında iyice delirdi telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ninkame -- 27 Nisan 2010; 14:34:47 >
  • onu yapmak içi: rehber>ayarlar>gösterilecek rehber>ve isteğin hafızaayı işaretleyip tmm dedikten sonra halledilecek işin....
  • Telefonu güncellerken hattım ile hafıza kartını çıkartıp güncelledim. Güncelleme bitti, format attım ama şimdi hafıza kartımı taktığım zaman yükleniyor yazıyor sonra da sistem hatası diyor. Sebebi nedir, nasıl düzeltilir ?
  • Aynı sistem hatası bende var;formatta bır ıse yaramadı..muzık kutuphanesını yenıle dıyorum gormuyor mp3 lerımı..sızdede varmı aynı sprun
  • valla hala aynı ekranın alt yarısı yok nasıl yapıcaz bunu arkadaşlar
  • Bana kalırsa sorunun donanımsal olma olasılığı bi hayli yüksek.
  • Bende tekrar hard soft format attım makına kendıne geldı cok sukur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.