Şimdi Ara

5800 İle Mesajlaşmak Rahat mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar yakında İnşallah nokia 5800 xm fiba special edition elimde olcak.Günde çin iphone ile 400 mesaj çekebiliyorum.5800la da rahat rahat çekebilir miyim yoksa mini bluetooth klavye mi almalıyım.5800la çok mesajlaşanlar yorumlarınızı bekliyorum.Lütfen başka telefon tavsiye etmeyin ve iphonecular polemik yaratmasın

• Yazma seçeneklerine göre yorumlayayım.

El yazısı - Böyle bir seçenek olmasa da olurdu.
    Küçük QWERTY klavye - parmakların kibrit çöpü gibi ise kullanabilirsin. Kalem ile bi nebze kullanılabilir.
    Tam ekran QWERTY - Versiyon güncellemeleri ile güzelleşti rahat kullanabilirsin.
    Alfasayısal tuş takımı - Benim kullandığım %99 bu oluyor çünkü en kolayı.

beklediğin cevaptır umarım..
    her şeye rağmen 5800 güzel..
  • rahat
  • tşkler arkadaşım gayet güzel bi cevap ;) 5800 gibisi yok özellikle handwavedi sanırım telefonun üzerinden elini geçiriosun resimler müzikler değişiyor symbianın sonu yok ne güzel
  • :) evet handwave kardeşim.
  • Tırnakla yazarsan tam ekran qwerty iş görüyo çok hızlı yazarsan parmaklarda büyükse arada yanlış algılama oluyo klavyede malum ekran çokda geniş degil ama idare ediyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

Tırnakla yazarsan tam ekran qwerty iş görüyo çok hızlı yazarsan parmaklarda büyükse arada yanlış algılama oluyo klavyede malum ekran çokda geniş degil ama idare ediyor işte.

Tırnakla çizme olmaz değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

Tırnakla yazarsan tam ekran qwerty iş görüyo çok hızlı yazarsan parmaklarda büyükse arada yanlış algılama oluyo klavyede malum ekran çokda geniş degil ama idare ediyor işte.

Tırnakla çizme olmaz değilmi?

Koruyucu filmler oluyor ben gittigidiyordan almıştım. 5.5 tl + 5 tl kargo ücreti ile içinden 5 tane çıkıyor. bunu yapıştırdıktan sonra istersen telefonunu bozuk para dolu cebinde taşı yine de çizilmez. Kılıf almıştım ben telefon zaten kalın. Bir de kılıf hoş görüntü çıkmıyor ortaya..
  • bende de kılıf var koruyuculu gelecek zaten,koruyucu incedir umarım yoksa hassasiyeti etkiler :s bi de smsleri chat şeklinde gösteren proğram lazım adı ne acaba bilio musunz :o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionelmusti -- 11 Eylül 2010; 13:52:19 >
  • widget olanı diyorsan hani şu çağrıları ve mesajları gösteren forumda var. ama msj geldiğinde ekranda balon çıkanı diyorsan o var mı bilmiyorum. Bulursan bana da göster sevinirim :)
  • buldum kardşm FreeiSMS v1.08 unsigned ve Threaded SMS 1.96 var iphone tarzı bol balonlu ikisi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionelmusti -- 11 Eylül 2010; 14:02:47 >
  • İPHONE DAN 5800 A GECMEK KÜFÜR GİBİ BİRSEY...
    KULLANINCA ANYALACAKSIN...
  • hayır hiç rahat değil resmen işkence
  • Rahat değil.

İphonedan 5800a geçmekde büyük cesaret tebrikler umarım pişman olunca çok üzülmessin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.