Şimdi Ara

57 BİN SIRALAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MF4 sıralamam 57 bin..mf1 sıralamam 56 bin..önceden mf3 düşünüyordum fakat sıralama yetmediği için mühendisliklere yöneldim...Size sorum şu;57 binle gerçekten işşsiz kalmayacağım bi bölüm istiyorum..Fakat İnşaatmı yoksa elektrik elektronikmi yoksa makinemi tercih etmsem bilemedim..Biliyorum önemli olan senin tercihin diyeceksiniz..Fakat gerçekten birbiriyle çok alakalı bölümler..Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum..Bide Hacettepe Nükleer enerji müh. var..malumunuz türkiyeyi bekleyen 2 nükleer santral var..2 tane nükleer santral nükleer enerji mühendsliği için ciddi anlamda bir istihdam kaynağı olabilirmi sizce..Mezun olduğumda yıl olacak 2020..2 santralinde 2020 2023 de bitmesi planlanıyor..

• Akkuyu nükleer santralı nükleer mühendisleri sadece Rusyaya burslu giden Türk öğrenciler çalışacak ben sınavını geçip mülakatına girdim ama geçememiştim her ne kadar Teknik üniversiterin yüksek puanlı bölümlerini geçirselerde hacettepe de nükleer müh okuyanların %60-70i geçti.http://www.akkunpp.com/ burdan biraz araştırabilirsin meslek çok güzel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.