Şimdi Ara

55-60 bine kadar ilk defa süreceğimiz acemi arabası tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracı ablama alıyoruz ancak araçtan benden de faydalanabilirim dsha önce ikimizde araç sürüp trafiğe girmedik.
    Hatchback,otomatik,az sorun çıkaran,normal sağlamlığı olan bir araç bakıyoruz.
    Aile arabası olarak kullancaz ilerde satışı kolay olabilecek bir araç bakıyoruz.

Golf,Polo,Astra,Auris,Seat Leon,i20
    Bulabildiklerimiz.
    Dacia hariç hangi modeli tercih edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ilk arac olup trafige yeni cikiyorsaniz soyle palio falan alin acemiliginiZi iyice atin. Nolur belki 1-2 dusuge her turlu satilir. Sonra iyi arac alirsiniz. Acemi birine 55 60lik arac tavsiye etmem yazik.

• 55-60binlik olması şart değil zaten 30-35binlik bi araç bulsakta yeter palio tercih etmeyiz.

• İ20 diyorum,çevik ve parçası diğerlerine göre daha ucuzdur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruze dusundunuz mu hic.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgs94

Yok ilk defa duydum desem yeridir Fransız araçlarına pek aşina değilim.

İlk defa duyduğunuz belli Fransız değil, Chevrolet markası Amerikan'dır, modeli Cruze'dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgs94

Yok ilk defa duydum desem yeridir Fransız araçlarına pek aşina değilim.

Sanırım otomobillere de siz Fransızsınız.

• Citröenle Chevrolet i karıştırdım insanlık halidir olabilir :) konuyu bu kadar saptırmayalım

• Vura kıra öğrenilir hocam ağzı gözü Yok 1 ayda öğrenirsiniz arabanın abartılacak bir zorluğu yok ki , ilk başlarda şehir içine pek girmezsiniz o fiyata alacağız diyorsan i30 , focus hb , astra bunlara bakın bence temiz bulunur o fiyatlara , Fiat punto alıp acemiliğinize atabilirsiniz

• 2010-2011 bi citroen c3 dizel alın acemiliğinizi atınca tekrar yardımcı olunur.. hayırlı olsun dostum.
  • Yanıtlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgs94 -- 27 Mart 2017; 13:11:30 >
  • Suzuki Baleno Otomatik
  • İlk defa direksiyon başına geçiyorsanız bencede daha düşük bütçeli bir araba bakmalısınız. İlk arabanız, ne kadar yetenekli olursanız olun, muhakkak sürtebilirsiniz, ufak tefek kazalar, hasarlar canınızı sıkabilir. Bunların hiç biri olmasa dahi araba acemi sürücü altında yıpranır, bakımları aksayabilir veya araba için çok elzem gereklilikleri bilmeyebilirsiniz. Daha ucuz bir araba alıp bunların hepsini daha sancısız tecrübe edebilirsiniz. Zira sanayideki ustaların mantalitesini bile çözmek epey vaktinizi alacaktır. 2010 veya öncesi (7-11 yaş vergi avantajı) b sınıfı size çok masraf açmayacak, 2. Eli kuvvetli bir otomobil alabilirsiniz. Corsa, polo ilk aklıma gelenler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.