Şimdi Ara

'512 MB RAM'li cihazlarda bazı Windows 10 özellikleri kısıtlanabilir' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Sonunda ban lanmış trol arkadaş. Bir insan her gün gelip uğraşırmı böyle şeylerle çok yalnız dı herelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamberg

quote:

Orijinalden alıntı: rucuer20002

quote:

Orijinalden alıntı: GOTHAM CITY

quote:

quote:

Hani nerede WP10 hepsine gelecek içiniz rahat olsun diyenler

WP bu güven olmaz kırpa kırpa verir asıl güzel olanı kendi yeni çıkardığı telefonlara verir

Siz de sap gibi kalırsınız :))))

Zeki kısıtlanıcak diyor windows 10gelmicek demiyor.
    Hemen şikayet et hadi .
    Sütünü içmeyi unutma

Ha gelmemiş ha kısıtlanarak gelmiş ne farkeder güzel kardeşim?

Sözünde durup adam gibi daha önceden söyleseymiş benim canım kardeşim.

1gb ramli pc ye 3gb ram isteyen oyun yüklersen pc kaldırmaz windows10 ona göre gelicek o cihazlara telefonun stabil olması için hem windows 10da ne kısıtlanıcak daha belirtilmemiş

eğer firma 1 gb ramli pc satıp yapacağı oyunun sattığı 1 gb'lık pc'lerde çalışacağını açıkladıktan sonra "yhhaaa biz 1 gb ramli pclere de chıkaracagız ama bası oselliklri kıstlı olcak .s" derse sözünde durmamış olur. 625 aldım, aldığıma alacağıma pişmanım. sürdürülüyor yazısı olsun, 1 gb ram olmayınca çalışmayan uygulamalar/oyunlar olsun... kimse kendini kandırmasın beyler. alınacak iki tane lumia var. 525(520) ve 925. gerisi hikaye. gidip windows phone işletim sistemli telefona 1000 lira gömen adam mantıklı bir iş yapmıyor. her wp konusunda "wp f/p yeeea" diyerek savunmayın şunları. 625'i alalı 7 ay oluyor, hiç de ucuza almadım. s3 neo alabiliyordum o paraya. almayan aklımı

512mb ramli teşefonlara 1gb ram istiyen oyunları yüklüyorsun kasma yapmıyor .Arkadasımda s3vat menü gecıslerı kasıyor malzemee kalitesiz en az 20-30tane s3var cevremde hepside aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gultekinlive

Sizi bilmem ama ben Lumia 520'yi 800 liranın altındaki herhangi bir Android'le değişmem.

Moto G çok daha başarılı bir cihaz bence, 650TL'ye satılıyordu.
  • 256 MB olanı çıkarttıktan hemen sonra da aynı şeyi söylemişlerdi.
    Bunda da söylemişler.

Bildiğimiz Microsoft işte.

Zamanında bir sürü kişi bana Microsoft'u savunuyordu.

Şimdi DonanımHaber'in kendi editörleri bile Windows Phone cihaz almayın diyorlar.
    Kendileri bile kullanmayız diyorlar. Sakalımız yok ki sözümüz geçsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: bamberg

quote:

quote:

quote:

quote:

Hani nerede WP10 hepsine gelecek içiniz rahat olsun diyenler

WP bu güven olmaz kırpa kırpa verir asıl güzel olanı kendi yeni çıkardığı telefonlara verir

Siz de sap gibi kalırsınız :))))

Zeki kısıtlanıcak diyor windows 10gelmicek demiyor.
    Hemen şikayet et hadi .
    Sütünü içmeyi unutma

Ha gelmemiş ha kısıtlanarak gelmiş ne farkeder güzel kardeşim?

Sözünde durup adam gibi daha önceden söyleseymiş benim canım kardeşim.

1gb ramli pc ye 3gb ram isteyen oyun yüklersen pc kaldırmaz windows10 ona göre gelicek o cihazlara telefonun stabil olması için hem windows 10da ne kısıtlanıcak daha belirtilmemiş

eğer firma 1 gb ramli pc satıp yapacağı oyunun sattığı 1 gb'lık pc'lerde çalışacağını açıkladıktan sonra "yhhaaa biz 1 gb ramli pclere de chıkaracagız ama bası oselliklri kıstlı olcak .s" derse sözünde durmamış olur. 625 aldım, aldığıma alacağıma pişmanım. sürdürülüyor yazısı olsun, 1 gb ram olmayınca çalışmayan uygulamalar/oyunlar olsun... kimse kendini kandırmasın beyler. alınacak iki tane lumia var. 525(520) ve 925. gerisi hikaye. gidip windows phone işletim sistemli telefona 1000 lira gömen adam mantıklı bir iş yapmıyor. her wp konusunda "wp f/p yeeea" diyerek savunmayın şunları. 625'i alalı 7 ay oluyor, hiç de ucuza almadım. s3 neo alabiliyordum o paraya. almayan aklımı

hepsiburada indirimleri ile telefonlar daha cazip hale geldi. geçen sene çok pahalı ve dandik donanımlı oldukları için gmd aldım. özellikleri iyi ama parça kalitesizliği adamın canını sıkıyor. şimdi 470 e l820 aldım.sanırım o fiyata android rakibi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

256 MB olanı çıkarttıktan hemen sonra da aynı şeyi söylemişlerdi.
    Bunda da söylemişler.

Bildiğimiz Microsoft işte.

Zamanında bir sürü kişi bana Microsoft'u savunuyordu.

Şimdi DonanımHaber'in kendi editörleri bile Windows Phone cihaz almayın diyorlar.
    Kendileri bile kullanmayız diyorlar. Sakalımız yok ki sözümüz geçsin...

neden kullanmayalım.bu işletim sistemi hakkında pek fazla bilgim yok.anlatırmısınız?ben l820 alacağım mesela,tek sebebi de o fiyat aralığında android bulamamam
  • Bu durum gayet mantıklı. Donanım isteyen özellikler tabi ki kısıtlanacak. Ne yani lumia 530 alıp 4k video çekemiyorum diye küfür mü edeceksiniz? 300 liralık cihazda Windows 10 kullanacaksınız. Varsayalım ki w 10 gelmeyecek. 300 liraya wp 8.1 kullanacaksınız. Yemin ederim doyumsuzsunuz yani.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.