Şimdi Ara

5010 a gonderilen internet paketi nasıl iptal edilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bundan yaklasık 1.5 ay once arkadasıma telefonumu bırakmıstım gerizekalı herif 5010 a şifreler sallayarak 2 mb internet tutturdugunu soyledi kul hakkına girdigini ve hırsızlık yaptıgını soledim iptal etmesini istedim iptal edemedi 2 mb nedir ki 2 dkkada bitti şimdi 65 kontore 100 mb internet yapmaya calısıyorum 2052 den 2mb internetinniz var diyor iptal yaziyorum iptal olmuyor bi yardım edin lutfen

• ben 1gb tutturdum güzel güzelde harcadım Turkcell zaten biliyor milletin sallayarak internet tutturdugunu.
  • kardes problem o değil problem şimdi normal bir paket yapamıyorum 2 mb de bitti nasıl baska bir internet paketi yapacagım
  • Öncelikle iptal yaz 2260 a gönder. Paketinin iptali onaylandıktan sonra yeni internet paketi aboneliğini başlatabilirsin.
  • denedim kardesim 2260 boyle bir paketiniz yok diyor yeni paket için mesaj gonderincede 2 mesaj geliyor 2260 pakketiniz varken yeni sini yapamassınız 2052 de 2 mb lik internet paketiniz var iptal edebilirsiniz diyor.Off ya !!!!
  • 1 ay geçmesi lazım 2mbı tutrduktan sonra
    1 ay sonra ancak alabılırsın yeni paket
  • Off ne kadar kaldıgını felan ogrenebilirmiyiz zamanı ?1 ay beklenirmi ::(:(:(
  • Sen en iyisi müşteri hizmetlerina ara ve yardım iste. Yardımcı olurlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.