Şimdi Ara

5000 tl ye kadar yazılım ve oyun için uzun ömürlü laptop önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genelde yazılım programlama ve güncel oyunları oynamak için kullanacağım. Güncel oyunları ultrada highde oynama gibi takıntım yok mediumda yeterlidir benim için. Çok az da olsa grafik tasarım, modelleme için kullanacağım. Bütçem: 5000 tl zorlarsam en son 5100 e falan çıkar. en az 3 yıl sorunsuz götürmesi lazım. Önerilerinize açığım şimdiden teşekkür ederim.

• Up
  • ben bunu öneririm size hq işlemci ve ssd ile sağlam bir bilgisayar olarak işini görür :))

http://www.sadecenotebook.com/lenovo-y700-80nv00sytx-pmu401475
  • ki-ok K kullanıcısına yanıt
    Bu özelliklere bu fiyat fazla gibi geldi bana , aynı özelliklerde daha ucuz ürünlerde varken (Asuıs n551vw gibi)
  • Up
  • Kesinlikle lenova yoga 900 tam istediğiniz laptop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paylaşılan cihazlara göre fiyatlar fahiş. 5300'e 965M'lik bilgisayarlar var? şaka sanırım. tam tersi bu cihazların şu anda 3000 seviyesini zorlaması gerekiyor zira yeni neisller geliyor. sanırım satıcılar son bir vurgun peşind.e ben olsam şu anda laptop almam piyasadan ve yeni ekran kartlarının gelişini beklerim. elleri kulaklarında zaten.
  • Aslında bende beklemek istiyorum ama f/p ürünü bulursamda almayı düşünüyorum yeni kartları beklemeden.
    Hepinize teşekkürler başka önerilerde varsa alabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.