Şimdi Ara

50 ytlye aldığım rx2600xt nin marifeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3d 06 da default 5432 puan alırken gpu 800@860 bellek 700@875 te 6200k aldı ve bu değerlere hiç zorlamadan çıktı daha çıkartsam çıkar bu fiyata bu performans yok bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.c ferhat -- 3 Şubat 2009; 20:31:02 >

• bakarsan sıcak fırsatlardaki konusunda gerekli açıklamalar testler f/p oranları tamamiyle verilmiş oldugunu görürsün

zaten karto iyi çıktı gerçekten de o fiyattan almak bir şans sanırım bende alacagımm 8600 ile kafa kafaya nerdeyse dfs satıyor şu anda kargo dahil 60 liraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: j.c ferhat

3d 06 da default 5432 puan alırken gpu 800@860 bellek 700@875 te 6200k aldı ve bu değerlere hiç zorlamadan çıktı daha çıkartsam çıkar bu fiyata bu performans yok bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

hayır niye exa reklamı yorsun ki!!! 2600xt fena bir kart de ben şimdi aldığım kartın oc değerleri Gıgabyte GTX285 (776x1631x3118) değerinde fena bir kart ama hiç bir zaman ....... dan aldım demiyorum kartı överim ama mağazayı niye övülür anlamdım kartı sanki mağaza yapmış
  • pardon ya ne biliyim sizde eleştrmek için yazıyosunuz saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

quote:

3d 06 da default 5432 puan alırken gpu 800@860 bellek 700@875 te 6200k aldı ve bu değerlere hiç zorlamadan çıktı daha çıkartsam çıkar bu fiyata bu performans yok bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

hayır niye exa reklamı yorsun ki!!! 2600xt fena bir kart de ben şimdi aldığım kartın oc değerleri Gıgabyte GTX285 (776x1631x3118) değerinde fena bir kart ama hiç bir zaman ....... dan aldım demiyorum kartı överim ama mağazayı niye övülür anlamdım kartı sanki mağaza yapmış

abartma dostum sendee exa dğşmanı mısın nesin reklam yasak olsaydı sıcak fırsatlar olmazdı yeterince orda kendini belli etmiş zatenn hem adam reklam yapmak istememiş exa dan diyince forumdan en az 400 500 kişi aldı o kartı onların yorumunu almak için

• quote:

Orjinalden alıntı: max975

Kimse sıcak fırsatları görmek zorunda değil. Foruma ilk defa giren bir kişi, ilk olarak bu konuyu açmış olabilir. Fırsatı görmesi kötü mü olur? DFS Bilgisayar'da da kargo dahil 60 liraya satılıyor aynı kart. Bırakın da ihtiyacı olanlar bir an önce ulaşsın fırsatlara. Sakin olun biraz.
  • quote:

60 liraya geldigine emin misin Fiyatına göre iyi performans
  • aynı kart bendede var bellekler max kac mhz yapıyor bılen warmı ona gore fazla abanıpda kartı yakmayalım
  • bu kartlarla eğer gta 4 lowda oynanıyorsa helal olsun adamlar yapmış derim kart f/p şampiyonu resmen aldığı puanlarda çok iyi güle güle kullan
  • quote:

daha fazla çıkmıyor zaten ben max 860-880 çıkabildim stabil
  • ben suan 950 de kullanıyorum stabıl gıdıyor ama benım soğutma cozumlerım bıraz ıyı

ramlerde ramsınk var kartın standart soğutucusunun yerıne revoltech graphıc freezer pro taktım artıc sılver as5 ıle macun kullandım

ayrıca ekran kartının altına pcı fan kart taktım 2x 92 mm fan var

1000 e kadar denıyecem bakalım sonrası deneyıp denememekte kararsızım

bıde adam akıllı artıfact test yapıcak program bulamadım atıtool bu kartlarda calısmıyor gugulda arattım baska programda bulamadım
  • kart cidden iyi çıkmış ama şu anda en ucuz 2600xt sanırım 100 tl ..%100 zam yedi..
  • bu kartlarla gta 4 oynanıyormu ona göre alıcaz arkadaşa
  • bende hd2600xt var gta4 çok rahat oynuyorum bu kartla sende oynarsın
  • 970 - 980 de artıfactlar baslıyo kılıtlenmeler oluyo bazı younlarda 960 da artıfact yaptı ama stabıl 950 gıdıyo

bu arada ramlerde ramsınkler var tekrar soyleyım soğutmasız ramlerle bu hızları denememenızde fayda var

yaptığınız oc sonucu olusan hasarlar benı bağlamaz onuda soyleyım yok sen soyledın soyle boyle oldu demeyın kendını sağlama almak ısteyenler 850 yı gecmesın
  • quote:

Orjinalden alıntı: FRED BAKER
    970 - 980 de artıfactlar baslıyo kılıtlenmeler oluyo bazı younlarda 960 da artıfact yaptı ama stabıl 950 gıdıyo
    bu arada ramlerde ramsınkler var tekrar soyleyım soğutmasız ramlerle bu hızları denememenızde fayda var
    yaptığınız oc sonucu olusan hasarlar benı bağlamaz onuda soyleyım yok sen soyledın soyle boyle oldu demeyın kendını sağlama almak ısteyenler 850 yı gecmesın

Dostum en son çıktığın stabil değerler nelerdir. core?memory? ve voltaj veriyormusun?
    Birde varsa şu soğutma çözümünün fotoğrafını görseydik yahu merak ettim.

• voltaj vermıyorum core clock max denemesı yapmadım ben 800 de kullanıyorum kart fazla ısınmasın dıye

belleklerıde 980 e kadar geldım carbon oynarken res attı makıne bende daha fazla abanmadım 950 de stabıl calısıyo

oyun oynamadığım zamanlarda oc yapmıyorum oyun acacağım zaman oc yapıp oynuyorum ınternet felan kullanırken bos yere kartı kastırmanın anlamı yok

resımler bıraz dandık ıdare edın artık

• Anladığım kadarıyla senin soğutma çözümün bütün pci slotlarınıda kapsıyor.Sıkıysa soğumasın diyorum.
  • su pcı fan kartı ıyıkı almısım dıyorum acayıp sessız ve bı okdarda performanslı bı alet her yola gelıyor

ramsınklere soğumasında buyuk desteği olduğunu dusunuyorum cunku revoltech ın kendı fanı ancak gpu yu soğutmaya yetıyor pcı kartda alımınyum plakarın arasından ramsınklere kadar soğuk hava yolluyor

eldekı bosta duran malzemelerı boyle değerlendırdık ısde gayette guzel oldu ben memnunum valla
  • diamond modeli war özel soğutmalı hem serin hemde hızlı gddr 4 2300 mhz onlar iyi yoksa buda aynı kartmı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.