Şimdi Ara

50. hafta ve JB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar dun aldıgım 3gs 50. hafta urununu jailbreak yapmak mumkun mu, yaparsam ne gibi sonuclar olur?

telefon kapanınca bilgisayara baglayıp acmak gerekiyormus sanırım

• ben yaptım tek sorun telefon kapanırsa tekrar bilgisayara bağlayıp 30 saniyelik blackrain işlemini tekrarlamak gerekiyor. telefonda kayıtlı hiçbir dataya birşey olmuyor..
  • nasıl yapıldığını anlatabilirmisin? ben de dün aldım telefonu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: musssa

nasıl yapıldığını anlatabilirmisin? ben de dün aldım telefonu...

Yalnız 3.1.3 ü indirip kurmayın... 3.1.2 de blacrain ile yapabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orijinalden alıntı: musssa

nasıl yapıldığını anlatabilirmisin? ben de dün aldım telefonu...

Yalnız 3.1.3 ü indirip kurmayın... 3.1.2 de blacrain ile yapabilirsiniz...

şu anda 3.1.3 yüklü . bunu öncelikle downgrade yapıp 3.1.2 yi yükleyebilirmiyim.. biri bana bu konuda yardım ederse çok ama çok makbule geçer..
  • 3.1.2 var upgrade yapmadım.. ama hala kararsızım jailbreak yapmakta.. nasıl yapıldıgını anlatan bi yer var mı? ve de bu itunes otomatik backup yapıyor degil mi sonra restore ederken cortlamasın.. valla sırf su i go my way icin jailbreak yapasım var ama diger taraftan riske girmeyip 79 doları verip al diyor seytan
  • bi çok yer var. iphonedownloadblog yaz gg de ya da gamertr yaz turkce anlatim icn. bu forum da da vardi.. aratirsan bulursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurhalil

3.1.2 var upgrade yapmadım.. ama hala kararsızım jailbreak yapmakta.. nasıl yapıldıgını anlatan bi yer var mı? ve de bu itunes otomatik backup yapıyor degil mi sonra restore ederken cortlamasın.. valla sırf su i go my way icin jailbreak yapasım var ama diger taraftan riske girmeyip 79 doları verip al diyor seytan

jb yapmakta bi risk yok ama tek sorun telefonu kapatıp acarken.. onu da ileride cozerler diye dusunuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.