Şimdi Ara

50 BİN BÜTCE Ve Scricco,E90,İnsignia,Accord

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Merhaba 4 Arac Modeli Arasında Kaldım 4 ü arasında Cekincelerim var Yardımcı Olursanız Cok sevinirim

1-Ww Scricco Tek Endisem Tsi Motordaki Lpg Uyumsuzlugu Net sonuc Nedir Acıklayan yok.
    2-Bmw E90 3.20i 2007 Model E90 lar ile İlgili Arıza silsilesi gibi duyumlar Alıyorum.
    3-Opel İnsignia 1.6 turbo Tam Bir Soru İsareti ?
    4-ve Son olarak Kafama En iyi sekilde yatan ama performansını Merak Ettigim 2010 Honda Accord 2.0 Exutive.

bu Araclar Hakkında Yorumlarınızı Esirgemessniz Cok Mutlu Olu
    rum

• ben şahsen e90 tercih ederdim.Yinede zor bir karar olacak sizin için.Lpg filan demişsiniz ama accord 11 lt den aşağı yakmaz diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E90 varken diğerlerinin lafı bile geçmez o kasa efsane olacak e46 gibi aranan araçlar olacak

• 2010 2011 insignia alırdım bu seçeneklerden.
    -1,6 motor vergisi accord dan avantajlı
    -lpg uygulanıyor
    -donanımı bol
    -motoru güçlü
    -kasa güzel
    -sonuç: insignia
  • asii_krall A kullanıcısına yanıt
    1- 5000 tl ye vialle gibi sıvı lpg uygulanabiliyor. ama diğer seçeneklerin arasında sönük kalıyor.
    2- E90 hiç tereddütsüz tercih edilebilir. dizel olursa daha da iyi olur.
    not: arka koltuk diz mesafesi biraz dar, yeni kasalarda bunu düzeltmişler. bagajı da biraz küçük.
    3- opelin en kaliteli aracı, ama bmw ve honda ya karşı şansı yok. lpg bmw ve hondaya göre nisbeten daha sorunlu.
    4- accord çok kaliteli , bmw gibi motoru da yeterli ve lpg ye tam uyumlu.
    5- avensis LPG 1.8 cvt de tavsiye ederim.
  • 1.Honda accord

2.Bmw E 90

Scirocco için Tsi , Fsi Motorlara tüp uygulanmıyor diye biliyorum ama bazı firmalar uyguluyoruz diyorlar
  • Accord iyidir. Cosmo İnsignia iyidir. 3.20 candır.

Ben olsam temiz hangisi denk gelirse onu alır, lpg taktırır binerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

ben şahsen e90 tercih ederdim.Yinede zor bir karar olacak sizin için.Lpg filan demişsiniz ama accord 11 lt den aşağı yakmaz diye düşünüyorum.

2010 lpgli accordum var lpg ile 13 litre civari yakiyor sehirici sakin kullanimda. Kesinlikle oneririm.

• Insignia 1.4 Turbo daha iyi bir seçim olmaz mı 1.6 Turbo yerine ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

quote:

ben şahsen e90 tercih ederdim.Yinede zor bir karar olacak sizin için.Lpg filan demişsiniz ama accord 11 lt den aşağı yakmaz diye düşünüyorum.

2010 lpgli accordum var lpg ile 13 litre civari yakiyor sehirici sakin kullanimda. Kesinlikle oneririm.

Allah allah bizim arkadaşın abisinin var lpg ile 10lt, lpgsiz 8-9 litre yakıyor. 2.0 motora tüketim değerlerini görünce şok olmuştum hep şehiriçi kullanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

Insignia 1.4 Turbo daha iyi bir seçim olmaz mı 1.6 Turbo yerine ?

Kasayı iyi kaldırmadığını duymuştum zaten 1,4 turboyu kaldırdılar galiba çoğunluğu 1,6

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

quote:

Allah allah bizim arkadaşın abisinin var lpg ile 10lt, lpgsiz 8-9 litre yakıyor. 2.0 motora tüketim değerlerini görünce şok olmuştum hep şehiriçi kullanır.

cok ilginc bana fazla düsük geldi, ben ankara - istanbul arasında 10'a düsürmüstüm.bakalım bayramda istanbul-malatya yolculugu var donuste accord forumuna yazacagım zaten kaca duscegini

• Insignia yada Scirocco alirdim

• Araçların hepsi bir birinden farklı araçlar aralarında seçim yapmak gerçekten çok zor TSI motor LPG bağlatılmasını çoğu usta ve firma tavsiye etmiyor zaten kullanıcıların geneli'de yanaşmıyor çünkü biraz alengirli bir motor arıza çıktığından masrafların altından kalkmak kolay olmaz.Zaten spor bir araçta LPG bağlatmak ne derece mantıklı oda tartışılır.
  • Honda accord alıp lpg ile devam ederdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Accord'u seçerdim.
  • O seçenekler arasında kesinlikle Accord. 50bine alacağın BMW'den pek hayır gelmez diye düşünüyorum.
  • Honda Accord mantıklı geldi bana. Performans olarak, kalkışta biraz hantal kalıyormuş ara hızlanmalarda fena değil diye biliyorum.
  • Accord derim.

• Accord gayet fazla yakar.Lpg ile de az yakmaz bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.