Şimdi Ara

5 yıllık aracıma komple diş bakım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2014 model metalik gri renkte i20 aracım var
    Aracı aladim alalı hiç yikamaciya goturmedim hep kendim sünger ile yikiyorum biraz titizimde
    5 yıllık kullanım sonrası doğal olarak boya baya matlasmaya ve çizikler belirginleşmeye başladı
    Bende internette uzun araştırmalar sonrasında su ürünü buldum
    Sonax Xtreme Polish Wax 3
    3 numara almamin sebebi 5 senedir hiç cila pasta benzeri bir şey yapmadim ve yaz ayları geldi sağlam bi koruma olsun diye ayrica yanında matkap ucu için polisaj malzemeleri aliyorum 3M marka bunun ile uygulama yapacağım sizce nasıl bir ürün uygun olurmu
    Ayrıca on farlarda kenar kisimlarda matlasma başladı hızlı bir şekilde yayılmaya başladı bunun içinde çözum varmidir hangi ürünü tavsiye edersiniz
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam yaptirin disarda gitsin ugrasilir mi ya?

• gitarist308 G kullanıcısına yanıt
    Üstad cok yuksek fiyat veriyorlar ve kendim uğraşmayıda seviyorum ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Matkab ucu ve tek bir ürün ile bu işe girişilmez. Boşuna zaman ve paranız gitmesin. Bilen birine yaptırın.
  • Bu tarz işlemlerde riske atmaya değmez.5 yılda bir dışına bakım yaptıracaksanız masraftan kaçınmayın derim ben.

• prof yardım alın aracınıza zarar vermeyın zaten 5 yılda bu hale getırerek zarar vermıssınız gibi gorunuyor o kadar belırgın cızık vs olmaması lazımdı. Hangı ıldeysenız ılınıze gore ıyı bır yer tercıh edın sadece pasta cıla yaptıın sonra da ınternettekık boya koruma urunlerı var onu kendınız uygulayabılırsınız fazla para dokmeye gerek yok nano seramıktı ıvır zıvırdı
  • matkapla o is olmaz boyayi yakarsin yada baska sorunlar cikar matkabin devriyle pasta cila makinalarin devri farklidir. En sagliklisi isin ehli bir kaportaci boyaci ile anlasip rotus+pasta cila yaptirmak. Detayli temizlik isi yapanlarlada ugrasilmaz en iyisi dedigim gibi sanayi dukkani. 400-500 liraya cicek gibi yaparlar sahsen ben oyle yapacagim

• İnternette bu demiş olduğum ürünün videolari mevcut adamlar ellerinde sünger ile bile uygulama yapıp müthiş sonuçlar alıyor bu yüzden böyle bir girişimde bulundum

• proanl P kullanıcısına yanıt
    İzmir de yaşıyorum üstad

• hocam pasta olayını boşverin , sadece cila atın yeter bence
  • Öncelikle sünger ile araba yıkanmaz sonrasında matkap ile polisaj yapılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taylor Gang kullanıcısına yanıt
    Anlamadığım nokta sünger ile niye yikanmiyor ki kovaya araba şampuanı yapıp sünger ile istedigim gibi yikiyorum sonra su jeti ile durulayip bez ile siliyorum gayet temiz oluyor araba fırçası ile yapınca zaman ile kılcal çizikler çok fazla oluyor. Matkap ile neden polisaj yapılmasın ki 3M Matkap İle Kullanılabilen 80 Mm 11 Parça Pasta Cila seti var benim matkapta sonuçta darbeli büyük bir matkap değil 500watlik normal matkap

• Üstad kullanacagim ürün zaten bu
    Sonax Xtreme Nano Parlatıcı Ve Koruyucu Cila 2 ( 500 Ml ) yarım litrelik biraz pahalı evet ama bana uzun süre gider bu daha güzel yedirebilme adına matkap ile yapmayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aburaksen

Üstad kullanacagim ürün zaten bu
    Sonax Xtreme Nano Parlatıcı Ve Koruyucu Cila 2 ( 500 Ml ) yarım litrelik biraz pahalı evet ama bana uzun süre gider bu daha güzel yedirebilme adına matkap ile yapmayı düşünüyorum
    matkabı unut hocam gerek yok, elle bez,sünger ile at cila yeter
  • Üstad peki farları nasıl halledebilirim

• quote:

Üstad peki farları nasıl halledebilirim
    farla ilgili bilen birine iyi bir ustaya yaptırın zımbara yaparken çizebilirsiniz.
  • Üstad
    https://www.hepsiburada.com/glossylight-arac-fari-temizleme-yenileme-seti-p-OTDELTGLSY?magaza=online+%c3%a7ar%c5%9f%c4%b1m
    Şu üründe zımpara yapmaya gerek yok diye anlatıyor 2 sıvı var benim aracın farlarinda çok fazla aşınma yok yani sararma mevcut değil ama biraz matlasma var ve her yıkamada biraz daha artıyor yani profesyonel bir bakım gerektirir mi onu bilemiyorum yani basidnayken çözüm yapayım sonra çok büyüyünce sıkıntı çıkmasın

• quote:

Üstad
    https://www.hepsiburada.com/glossylight-arac-fari-temizleme-yenileme-seti-p-OTDELTGLSY?magaza=online+%c3%a7ar%c5%9f%c4%b1m
    Şu üründe zımpara yapmaya gerek yok diye anlatıyor 2 sıvı var benim aracın farlarinda çok fazla aşınma yok yani sararma mevcut değil ama biraz matlasma var ve her yıkamada biraz daha artıyor yani profesyonel bir bakım gerektirir mi onu bilemiyorum yani basidnayken çözüm yapayım sonra çok büyüyünce sıkıntı çıkmasın
    bilindik markalardan şaşma hocam bana pek mantıklı gelmedi verdiğin linkteki ürün.

Meguiars far temizleyici parlatıcısı daha iyi sonuç alırsın.

• Üstad baktım dediğin ürüne 70 lira gibi bir fiyatı var eğer dediği gibi sıfır gibi yapıyorsa 70 lira vermek sıkıntı değil

• quote:

Üstad baktım dediğin ürüne 70 lira gibi bir fiyatı var eğer dediği gibi sıfır gibi yapıyorsa 70 lira vermek sıkıntı değil
    sıfır gibi hiç bir zaman olmaz hocam sadece biraz daha iyi bir sonuç elde edersiniz. farlarda eğer sararma yoksa bence bir şey yapmayın , farı zımpara yapmadan cila ile çok iyi sonuç da elde edemezsiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.