Şimdi Ara

5 senedir kenarda duran hitachi klimami yoksa 1000 liraya kadar yeni bir klimami akillica olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    oncelikle klimalar konusunda fazla bilgi sahibi olmadigimi soylemeliyim..
    elimde 1 yil kadar kullanilip daha sonra sokulerek kutusunda 5 yildir bekleyen hitachi marka klimam var..12000 btu civari kapasiteli olan cihazin modelini bilmiyorum..yarin acip model numarasina bakicam..
    yeni tasindigim evim icin klima ihtiyacim var,,acaba bu klimayi taktirmak yerine max 1000 liraya kadar yeni bir klimami almak daha mantikli olur..boyle dusunmemin sebebi hitachiyi taktirirken gaz montaj vs derken tahminime gore 200-300 lira gibi bir masraf yapacak olmam..bu klimanin calismadan 5 sene beklemis olmasi ilerde bana sorun yaratirmi diyede dusununce yeni bir cihazmi alsam diye tereddute dustum,,ama alacagim cihaz arcelik-beko vs markalarda olur butceme gore..
    Bu konuda bana yardimci olabilecek arkadaslarin tavsiyelerine ihtiyacim var..

• Klimanin modeli hitachi ras9ch1 arkadaslar...
  • bence hitachiyi taktırman daha mantıklı.hem daha az ödeyeceksin ki bunun içinde klima temizliğide yapılır ilk günkü gibi olur.
    Hemde bahsettiğin arçelik-beko ürünlerden kesinlikle daha iyi bir klima.Gerek performans gerekse ürün kalitesi bakımından.İşyerindeki ofiste kullandığımız arçelik marka klimadan ses ve ısıtma performansı bakımından çok muzdaribiz.Hele şu yazın gelen çattt-çuttt seslerine birde klima bakımı yapıldıktan sonra vırrrrrrr seside eklendi iyice soğuduk üründen.2 yıl kullanımla emekli olacak klima.(08 - 20 arası faal 4040AA inverter modeli)
  • sanırım tavsiyenizi dikkate alıcam..teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: eraslani
    .......
    .boyle dusunmemin sebebi hitachiyi taktirirken gaz montaj vs derken tahminime gore 200-300 lira gibi bir masraf yapacak olmam..

Tek klima için 250-300 çok para. Ofise geçen hafta iki tane 18000 BTU kullanılmış klima taktırdım. Toplamda 250 TL. verdik. Arkadaşlar KlimaPlus'dan geldiler.

Kolay gelsin.
  • montajla beraber gaz dolum vs isleride yapildimi acaba.. birde benimkine temizlik bakim falan gerekir diye dusunuyorum

quote:

Orjinalden alıntı: VOLKEV

quote:

Orjinalden alıntı: eraslani
    .......
    .boyle dusunmemin sebebi hitachiyi taktirirken gaz montaj vs derken tahminime gore 200-300 lira gibi bir masraf yapacak olmam..

Tek klima için 250-300 çok para. Ofise geçen hafta iki tane 18000 BTU kullanılmış klima taktırdım. Toplamda 250 TL. verdik. Arkadaşlar KlimaPlus'dan geldiler.

Kolay gelsin.

• Montaj ve gaz dolum dahil. Çalışır vaziyette teslim ettiler. Yalnız delikleri kapatmadılar. Biz kapatırız dedik.

Zaten klimalar temizdi. Temizlik yapmadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VOLKEV -- 20 Haziran 2009; 14:19:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.