Şimdi Ara

5 kanal amfiye sadece bas baglamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar! İlk sormak istedigim : sistemi tek seferde yapmam maddi acidan zor.dinleyip begendigim 5 kanal amfi var.onu alip ilk basta sadece bas cikisina bas baglasam sorunsuz calisir mi ?

İkinci sorum : re audio nun 175 rms bası 2000 W verdigi yaziyor.benim amfinin 180 rms cikisini maksimum kullanmam icin bu bas iyi mi ?
    Ayrica derin baslar tercihimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkkaptan89 -- 23 Mayıs 2015; 19:31:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunsuz çalışır,175rms lik bass ta 180rms lik çıkışa gayet rahat olur. Re ler bazıları tek bobin 4ohm bazıları çift 4 ohm, bağlantı kısmında dikkate edin ona. 2000w falan değil bu arada ama 175rms e göre oldukça güçlü çalar ve 300 400rms te bile çalışabilir.

• Yorum icin teşekkür ederim.sanirim ilk firsatta re audionun 4 omh larini deneyecegim.20 - 25 - 30 cm var.hepsi 175 rms.benim bagajim dar, galiba 25cm olacak.istedigim 180 rms ile makul fiyata en guzel bas :)

• Belki faydası olur diye yazmak istedim.

Getz aracıma pioneer mvh-070 ubg modeli teyp aldim.ses daha güçlü oldu.ayrica tizler bayağa farketti.

Arka kapılara Sony XS-1738F taktim.ses daha da guclendi.

Gittigim ses sistemcisinde Cadedence ve jbl in 20cm lik baslarini dinledim ve 30 cm lige kafa tutan 200 rms 800 W olan jbl cok hosuma gitti, aldim.bir eksik bas amfisiyle montaji kaldi :)

Yeri az olanlarin 20cm Jbl i dinlemelerini tavsiye ederim, tonlamasi benim çok hoşuma gitti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.