Şimdi Ara

5 eylulde XBOX ONE ALMAYI DUSUNENLER...(GUNCEL)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere xbox one 5 eylülde türkiyede resmi olarak satışa çıkıyor bende almayı düşünenlerdenim.On sipariş avantajlarida var 2 oyun bedava ya veriliyor.Ben biraz kararsızım oyuncu azlığından dolayı genelde online oyun oynuyorum.Aramızda cihazı sipariş veren yada almayı düşünen arkadaşlar var ise buraya yazabilir.Genel anlamda baktığımda bazı arkadaşlar bu konudan dolayı kararsız.talep fazla görülürse fikirleri degisebilir.iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkKnightTR61 -- 30 Ağustos 2014; 14:50:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siparişimi bir arkadaşımla birlikte geçen hafta verdik. 5 Eylülü bekliyoruz.

• oyunlar kutulu mu olacak herhangi bir bilgi var mı?

dijital kod falan vereceklerse 1.600 lira verene kadar 1.250'ye spottan alırım

Zaten Forza Horizon 2'yi bekleyeceğim konsolu almak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

oyunlar kutulu mu olacak herhangi bir bilgi var mı?

dijital kod falan vereceklerse 1.600 lira verene kadar 1.250'ye spottan alırım

Zaten Forza Horizon 2'yi bekleyeceğim konsolu almak için

Dijital kod verilecek diye biliyorum ben

• Çıktığı zaman amazon'dan almasaydım burdan alırdım dayanamadım yurtdışından aldım
  • defected kullanıcısına yanıt
    Ooo ağır Sony fanlarından defected XO alıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 arkadaşla bekliyoruz o günü. Ama ne oynayacağımızı bilmiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Ayak yapıyor almaz o.

• quote:

microsoft'u ve politikalarını zerre sevmiyorum evet ama konsol yerine oyun fanatiğiyim.

sevmiyorum diye kendimi keyif alacağım oyunlardan mahrum bırakmak gibi bir saçmalık yapmam.

şu forza horizon 2 bi' gelsin haftalarca başından kalkmam hehalde

ha xbox 360'ta da günlerimi yedi oyun. yine uyuz olduğum noktaları vardı o da yine microsoft yüzünden (bi screenshot alabileyim diye gold üyesi olmamı istiyordu, oha artık) ama oyun güzel işte yapacak bir şey yok

ha bir de "project spark" var ondan da çok ümitliyim

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4
    Ayak yapıyor almaz o.

niye almayayım ya 2 kere xbox 360 almış adamım ben ha yine de sevmiyorum o ayrı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 30 Ağustos 2014; 11:37:47 >

• quote:

quote:

microsoft'u ve politikalarını zerre sevmiyorum evet ama konsol yerine oyun fanatiğiyim.

sevmiyorum diye kendimi keyif alacağım oyunlardan mahrum bırakmak gibi bir saçmalık yapmam.

ha xbox 360'ta da günlerimi yedi oyun. yine uyuz olduğum noktaları vardı o da yine microsoft yüzünden (bi screenshot alabileyim diye gold üyesi olmamı istiyordu, oha artık) ama oyun güzel işte yapacak bir şey yok

quote:

Ayak yapıyor almaz o.

niye almayayım ya 2 kere xbox 360 almış adamım ben ha yine de sevmiyorum o ayrı konu

Bu forza horizon o kadar iyi bir oyun mu daha önce oynamadığımdan soruyorum?

• nerden ne şartlarda aldığınızıda yazarsanız para puan, indirim çeki vs gibi çok makbule geçer, bende bugün veya yarın sipariş vericem. hepsiburada 100 tl chippara veriyor + 2 adet 300tl ve üzeri alışveriş için 100 tl indirim çeki tanımlıyor. benim bulabildiğim en mantıklı kampanya bu, teknosada world karta 27-31 ağustosda 1000 tl üstüne 50 tl puan veriyor.
  • bende alıcam herhalde oyunları kod olarak veriyorlar gün boyunca konuyu takip edelim alıcak arkadaşlar yazıyor cok iyi olucak almayı düşünenler için
  • o çekleri kullanmak için harcama yapacaksanız uygun. ama yapmayacaksanız ve yanında aksesuar da alacaksanız kliksa da yanına aldığınız aksesuar indirimli oluyor mesela controller+charge kit 250yken 225 e alabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

quote:

quote:

Ayak yapıyor almaz o.

Bu forza horizon o kadar iyi bir oyun mu daha önce oynamadığımdan soruyorum?

ben yarış oyunlarını çok sevdiğimden, bence son zamanlarda midnight club los angeles ile birlikte çıkmış en iyi, en keyifli arcade yarış oyunu

türü sevenler kesinlikle oynamalı

• Sunset Overdrive, Quantum Break, Halo Collection,Forza Horizon 2, State of Decay, Scalebound, Gears of War,Fable Legends, Ori ,Crackdown vs... birçok güzel exc. Oyun geliyor. Microsoft sürekli yeni stüdyolar alıyor daha birçok exc Oyun gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Sunset Overdrive, Quantum Break, Halo Collection,Forza Horizon 2, State of Decay, Scalebound, Gears of War,Fable Legends, Ori ,Crackdown vs... birçok güzel exc. Oyun geliyor. Microsoft sürekli yeni stüdyolar alıyor daha birçok exc Oyun gelecek.

Bu saydiklarinizin hepsi xbox a ozel mi cikicak?

• Evet, Ori ve State of decay pc içinde çıkıyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: duster_06

Siparişimi bir arkadaşımla birlikte geçen hafta verdik. 5 Eylülü bekliyoruz.

Bende hepsiburada.com dan vericem siz nerden aldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: fisherzalim

quote:

Biz Teknosadan verdik siparişimizi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fisherzalim

quote:

Biz Teknosadan verdik siparişimizi.

Tmm Hocam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.