Şimdi Ara

[5/5]Grup tamam, Oyunlar alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba psn kardeşliğinden bir çok oyun aldım fakat aldığım oyun hep tek kişi üzerine kurulu, 2 kişinin aynı anda oynayabileceği move desteklide olabilir oyunlar varmı bildiğiniz. bu türden bir kardeşlik yapalım diyorum.

Oyun Teklifleri;

Tv Superstars (move destekli eğlenceli bir oyun) 39 TL 3,5 GB move
    Lara Croft : Guardian of Light 25 TL 2,2 GB
    high velocity bowling complate oyunu var psn de 28 lira move 1,5 GB bu oyunun 2 versiyonu var birisi ek paketleri olmayan ama yine move li oda 16 lira
    Hustle King var bilardo oyunu 16 lira 500 MB
    top darst var dart oyunu 16 lira 255 MB

......
    .....

1.MaLi83 ------ok
    2.ercana81 --ok oyunları alıyor.
    3.becks1907 ---?
    4.ay_could -----ok
    5. brknsmnc ---ok

2 arkadaştan cvp bekliyoruz. diğer arkadaşlarda katılabilir aramıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaLi83 -- 10 Kasım 2011; 20:19:40 >

• Lara Croft : Guardian of Light
    TV superstars tam olarak nasıl bir oyun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 8 Kasım 2011; 2:20:39 >
  • tv super star move kollarıyla oynanan 4 oyuncuya kadar destek veren bir oyun. oyunda bir karakter olustuyorsunuz ve rakiplerinizle cekişmeli gecen reklam filmleri yarısmalar ve bir cok oyun iç içe. biz 2 -4 kişi civarında oynuyorduk arkadasla cok zevkli geciyordu. psn de 40 lira oyun.
  • bende katılabilirim bu kardeşliğe
    şimdi vaktim yok ama yarın bir inceliyim
    bende evde eşimle oynayabileceğim bir oyun eklemek isterim şöyle basit ama eğlenceli bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercana81

bende katılabilirim bu kardeşliğe
    şimdi vaktim yok ama yarın bir inceliyim
    bende evde eşimle oynayabileceğim bir oyun eklemek isterim şöyle basit ama eğlenceli bir oyun

demek istediğimde bu hep tek başımıza oynuyoruz evdeki diğerlerinin de oynayabileceği bir kaç oyun belirleyip alırsak çok güzel olacak.
  • ben move oyunu olarak bowling ve dart almayı istiyorum ama yazdığınız 2 oyun pek ilgimi çekmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay_could

ben move oyunu olarak bowling ve dart almayı istiyorum ama yazdığınız 2 oyun pek ilgimi çekmedi.

evet zaten ortak alabileceğimiz oyunları belirlemek çabası ile açtığım bir başlık bu zaten, dart ve bowling zevkli olabilir kafanızda belirlediğiniz oyunlar varsa paylaşabiliriz.
  • Lara Croft a varım ama Tv superstars ı çıkarabilirsek katılırım ama bide 3-4 oyun alabilirsek..
    Çünkü 5-10 Tl için havale yapıp havale parası vermek çok anlamsız geliyor.

Eğer kabul ederseniz tavsiye oyunlar yazarım
  • aynen bende 3 - 4 oyun alabilelim diye açtım konuyu, zaten düşük fiyatlı oyunlar bunlar bowling için high velocity bowling oyunu var psn de 28 lira
  • Takipteym. Ps3 de yer kalrsa super olacak. Kac gb gerekli oldgu bilgsini de yazarsanz cok iyi olacak.
  • arkadaşlar bişi sorucam
    18 kasıma kadar oyunların tamamını download etmiş olmamız şart mı? download başlamış ama bitmemiş olursa sorun yaşar mıyız acaba bilen var mı?
    ben şu an başka bir kardeşlikten fifa12 ve bf3 indirmeye başladım, hızda yavaş, belki son anda başka indirmelerde başlatabilirim diye sorayım istedim.
  • gb bilgilerini arastırı yazarım :D
    download manager e alması yeterli diyebiliyorum arkadasım. yinede sorusturmak lazım.
  • benimde move um var kardeşlikle oyunlar alabilirim
  • oyun tavsiyelerinizide alalım arkadaşlar 18 kasım gelip kapımızı çalmadan durumu netleştirim alalım oyunları.
  • fifa12 ve bf3 aldığımız grupta şifre dağıtım ve hesap kontrol işlemleri ile uğraşırken bakamadım bu konuya.
    evet oyunları kararlaştıralımda kardeşliği netleştirelim bencede
    ilk yazılan 2 oyunu istiyorum ben özellikle

Tv Superstars (move destekli eğlenceli bir oyun) 39 TL
    Lara Croft : Guardian of Light

bu gece bakacağım psn e varmı başka alınabilecek oyun diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercana81

fifa12 ve bf3 aldığımız grupta şifre dağıtım ve hesap kontrol işlemleri ile uğraşırken bakamadım bu konuya.
    evet oyunları kararlaştıralımda kardeşliği netleştirelim bencede
    ilk yazılan 2 oyunu istiyorum ben özellikle

Lara Croft : Guardian of Light

bu gece bakacağım psn e varmı başka alınabilecek oyun diye

evet sizde bakarsanız cok iyi olur, bu arada sports champions oyunu var ama malesef psn de yok :(
  • Benim de move'um var sports champions oyununu almayı düşünürseniz olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Benim de move'um var sports champions oyununu almayı düşünürseniz olabilir.

malesef psn de yok sanırım o oyun olsa eklerdik kesin onuda
  • inceledim baya psn i ama illa şu oyunda olsun diyebileceğim, bu başlığa uygun oyun bulamadım, belki 1 araba yarışı falan ekleyebiliriz isterseniz nfs ama şart değil
    listeye tekrar bakınca
    aşağıdakiler olsa iyi olur

high velocity bowling oyunu var psn de 28 lira
    top darst var dart oyunu 16 lira

diğerlerine katılmam demiyorum bu arada, 18 kasım öncesi ne alsak kar :)

bu arada yeri burası değil ama assasin creed serisinden oyun indirmek isteyen varsa onunlada kardeşliğe girebilirim.
  • Benim yer sıkıntım olduğu için çok büyük boyutlu oyunlar almak pek istemiyorum şuan saydığınız oyunlara kabulum benim için önemli olan bowling ve dart yani move oyunları. Karar verip nezaman alabiliriz acaba?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.