Şimdi Ara

5.2k solo mmr acc. satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Printscreenlere diğer statlarıda görüyorsunuz.
    Ödeme Bursa içi elden veya havale olarak olabilir.
    Görüşmek isterseniz özelden mesaj atın. Eğer konuya yazarsanız geç cevap verebilirim ondan dolayı. Forumda daha öncede satış yaptım güven konusu sorun olmaz.

5.2k solo mmr acc. satılık 5.2k solo mmr acc. satılık

• up
  • Kime satış yaptın kardeş? Hani göremıyorum referans olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

Kime satış yaptın kardeş? Hani göremıyorum referans olarak?

Önceki açtığım konularda görebilirsiniz, satın almak istiyorsanız özelden yazın ordanda linkleri atabilirim , sattığım insanlarla tanıştırabilirim vesaire...

• gamehonor'da bu hesabı zaten satmışsın kardeşim. aynı zamanda burda da mı satıcaksın aynı hesabı? şüphelendim ben senden...!

game honor linki: https://www.gamehonor.com/showthread.php/23219-5k-solo-mmr-smurf-acc-sat%C4%B1l%C4%B1r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sowyet59 -- 6 Nisan 2016; 23:55:15 >

• Sowyet59 S kullanıcısına yanıt
    Bu hesap zaten satıldı. 2 sitede de koyuyorum elime hesap geçince...Ayrıca 2 hesap birbirinden farklı resimlerde görmüyor musun???Senin attığın resimlerdeki sattığım hesap 4999 mmrsi, şu an sattığım 5213. Beyin bedava....
  • Arkadaş yukarıda konu açtım sattım demiş. Bu sitede çok alış ve satış yaptım referansıma bakma sen alasını yaptım ama referans ihtiyacım olmadı... Daha fazla..

Yukarıdaki konularda, hesap satılmıştır diye yorumundan başka bişey yok. Kanıt yok ispat yok!

Ayrıyetten arkadaş sağolsun hesabı satmışsın demiş.
    Hangi ara kime satıyorsunuz hayretler içerisindeyim.

Bariz açık ve net şu dota pazarlama bölümünde %90 dolandırıcı kaynıyor!

Referansız ispatsız üyelik tarihi daha yeni mesaj sayısı olmayan..
    Adminle görüşüp bu olaya el attırcam!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Eğer dolandırıcılık yapmış olsam, önceden sattığım kişi; bu beni dolandırdı vesaire yazardı.. taa ne zaman açılmış konular, eski hesap satmış olduğum konular... Yok sen hesap satılmadı belki de hepsi bir oyun vesaire diye önceden planlanmış olarak düşünebilirsin burada da yapıcak bişşeyim yok artık o kadar iç pazarlıklı insan görmedim ben. Eğer satın alıcak arkadaş var ise epic npc kullanarak middleman araya koyabiliriz yine sorun yok benim için....Middleman ücreti tabiki alıcıya aittir...
  • Satın alacak kişiye telefon Skype ev adresi vesaire her şeyi temin ediyorum bu arada.
  • sen bi telefon numarası bırakır mısın bana pm atarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VezirK2007

Satın alacak kişiye telefon Skype ev adresi vesaire her şeyi temin ediyorum bu arada.

evet hocam günlerdir telefon numaranı bekliyorum..
    Dönersin bana cevap attım kardeş sana.
    Günlerdir geri dönüş yapmanı bekliyorum :)
  • seni sevdim az sonra telefonla arayacağım :)
  • watsap'ta böyle bir numara yok diyor. bana aktif bir telefon verirsen sevinirim.
    Var ben şuan kendim kullanıyorum. Sen bana özelden numaranı yolla ben seni arıyım???
  • indirim varmı indirimmm :D
  • ben alıcıyım mesajıma dönerseniz memnun olurm
  • mecetin.950 kullanıcısına yanıt
    Dönüş yaptım mecetin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.