Şimdi Ara

5+1 Ev Sinema Sistemi ( 2 Kuleli ) 1000W?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PANASONIC FULL hd 106cm PLAZMA TV, TX-P42G20E modelinde kullanmak üzere 600 TL civarında ses sistemi almayı düşünüyorum.. 1000W

4 kuleli değil 2 kuleli istiyorum. Koltukların arkasına küçükleri koyacağım için.. Benim aklıma yatan SONY DZ 740 var..
    Onun haricinde DLNA / Wireless / DLNA özellik li başka bir modele mi baksam?

Son sorum Televizyonuma illa Panasonic ses siste mi mi almalıyım ? Diğerlerinden randıman alamaz mıyım?

Saygılar, Sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sharp` -- 6 Eylül 2013; 21:08:12 >

• Televizyon markasıyla ses sisteminizin markasının önemi yok yani randıman alınmaz diye birşey yok hocam. Sony dav-dz740 mükemmel ses kalitesine sahip verdiğin parayı tek kuruşuna kadar hak eden cihazların en başında geleceğini düşünüyorum. Kesinlikle öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dan__

Televizyon markasıyla ses sisteminizin markasının önemi yok yani randıman alınmaz diye birşey yok hocam. Sony dav-dz740 mükemmel ses kalitesine sahip verdiğin parayı tek kuruşuna kadar hak eden cihazların en başında geleceğini düşünüyorum. Kesinlikle öneririm.

Teşekkür ederim...Aklıma o yatıyordu zaten..
    Diğei alırsam da DLNA/Smart Tv özelliği için alırım. Ama alırmıyım bilmiyorum alırsam da ne derece kullanırım o da tartışılır...
  • Hocam kullanılmadıktan sonra boşa para vermenizşn anlamı yok bence zaten bütçenize en uygun cihazda kesinlikle bu. Bakın mağazada gidip karşılaştırma yapın çoğu setin veremediği netlikte ses verdiğini göreceksiniz.

• Teşekkür ederim.. Muhtemelen onu alacağım... Aklıma yatan 2. sistem de LG HB1100MK 1100W...
    Hayırlısı..:) Sanırım Sony olacak ama LG de kafamı karıştırdı iyice.. Bakalım karar vereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sharp` -- 6 Eylül 2013; 22:15:33 >
  • İkisinide yan yana dinleyin sony farkını anlıcak ve doğru kararı vereceksiniz

• Doğrusunu söylemek gerekirse bu seti hiç dinlemedim. Sony dz 740 - dz 840 bir kaç lg modeli ( modellerini hatırlamıyorum 1300 tllik etikete sahipti ) dinledim. Ve sony gerçekten bambaşkaydı. Ama dediğiniz modeli hiç denemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: dan__

Doğrusunu söylemek gerekirse bu seti hiç dinlemedim. Sony dz 740 - dz 840 bir kaç lg modeli ( modellerini hatırlamıyorum 1300 tllik etikete sahipti ) dinledim. Ve sony gerçekten bambaşkaydı. Ama dediğiniz modeli hiç denemedim

İlgin için çok teşekkürler.. Benim de aklım Sony'den yana. Fakat dz740 da türkçe menü yokmuş. O canımı sıktı. İki ürün arasında kaldım birini yarın kesin alacağım.

biri SONY dav DZ740 diğeri de Philips Htb3540...

Fakat philips de optik ses girişi yok diyorlar.. Araştırma içerisindeyim
    http://www.electroworld.com.tr/p/philips-htb-3540-3d-bluray-ev-sinema-sistemi/

• Philipste koaksiyel ve optik bağlantı mevcut hocam.

• Philips Htb3540 için konu olmaması ilginç:)
  • Bumodeli almak istiyorum

Fakat 3d surround yok yazıyor özelliklerinde bu kafamı karıştırdı? Önemli birşey mi? Lütfen yardım
    Sony BDV-E4100 3D Bllu-ray Ev Sinema Sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sharp` -- 7 Eylül 2013; 11:52:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sharp`

Merhaba arkadaşlar

PANASONIC FULL hd 106cm PLAZMA TV, TX-P42G20E modelinde kullanmak üzere 600 TL civarında ses sistemi almayı düşünüyorum.. 1000W

4 kuleli değil 2 kuleli istiyorum. Koltukların arkasına küçükleri koyacağım için.. Benim aklıma yatan SONY DZ 740 var..
    Onun haricinde DLNA / Wireless / DLNA özellik li başka bir modele mi baksam?

Son sorum Televizyonuma illa Panasonic ses siste mi mi almalıyım ? Diğerlerinden randıman alamaz mıyım?

Saygılar, Sevgiler

Merhaba,
    Ben de uzun zamandır yeni led televizyonuma ses sistemi bakıyordum. Eski ses sistemimin emeklilik zamanı gelmişti. Televizyonum 3d olduğu için 3d blue ray bir sistem arıyordum. Bir süre aşağıda linklerini verdiğim iki sistemi takip ettim. Nihayet Panasonic için teknosa indirime gidip fiyatı 599 a çekti axess e de %10 chip para verince bir an bile tereddüt etmeden sipariş verdim. İnşallah hakkımda hayırlısı...

http://www.teknosa.com/...lu-ray-ev-sinema-sistem
    http://www.teknosa.com/...u-ray-ev-sinema-sistemi

Şimdi kargodan gelmesini bekliyorum. Bu fiyata bu ürün kaçmaz diyorum. Ürünün arka hoperlörleri kule tipi öndekiler ayaksız. Tv sehpam olduğu için bu sorun değil. Bu ürünü önerebilirim. 3d şart değil diyorsanız buna da bakabilirsiniz. Umarım yardımcı olmuşumdur.

http://www.teknosa.com/...k-dvd-ev-sinema-sistemi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.