Şimdi Ara

4K UHD TV TAVSİYE 4000-3500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle herkeze iyi akşamlar. tv serüveninim 2013 yılında basladı ılk olaraka 32LA660s lg tv aldım ve daha sonra kucuk geldıgını dusunerekten 47LA660S tv aldım .hayatımda bu tv yı aldıktan sonra tvlerden sogudum resmen( amacım markaları suclamak yada benzeri hakaret etmek degıl sadece yasadıklarımı anlatmak ve sızlerden yardımlarınızı beklemek) . evet dedıgım gıbı bu tvyı aldım ve forumdada daha once bu tv ıle ılgılı sorunlarımı yazdım 2kere lg den bu tvyı degıstırdım ısık sızması ve bandlıng sorunu yuzunden ve daha sonrada 46F6800 samsung led tv aldım 17 martta garantisi doluyordu ve daha oncede fark ettıgım plastık panelınde catlakları servısle paylastım ve buyuk ıhtımalle ıade olacagını ogredım(1 ay once bır musterının bu sebepten dolayı ıade oldugunu ogrenfım parcası yok dıye) sımdı yıne bır tv seruvenine basladım anladıgım kadarıyla tv yı 2500 e almıstım ve lg kadar sıkıntı yasamadım ısık suzmesı var mı var bandlıng var mı var ama ınsanı alıstırmıslar ve anladıgım kadarıyla bunlarda normalmıs nasıl normalse..ama lg kadar goze batmıyo bende alıstım sanırım
    1 butcem en fazla 3500-4000 tl
    2 samsung sony arasında karasız kaldım fakat forumda dolasıp yorumları okudukca cıdden kafam cok karıstı
    3curved yada duzmu cıdden bu konudada tereddutlerım var acaba yansıma yapar mı cunku ıdeal ızleme mesafesındeyken guzel fakat sadece karsıdan ızlemıyoruz tv yı yandanda
    4 albani hocanın yazılarını okudum fakat fazla teknık bılgılerıne sahıp olmadıgım ıcın pek anlayamadım eger can hocam sızde yardımcı olursanız cok sevınırım herkeze hyırlı aksamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraysavas -- 10 Mart 2016; 19:19:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.