Şimdi Ara

4k kac Inc üzeri önemli sorunu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 42 inch smart TV arıyorum. Netflix ve kodi kullanacağım programlar. Sizce 4k alınmalı mı? 4metre mesafeden izlenecek 4 k ne kadar gerekli? Bu özelliklere sahip en uygun fiyatli TV öneriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 42 inç de 4k nın çok önemi yok fullhd yeterli. ben 7 sene önceki aldığım 46 inç tv kullanıyorum hala. 46 inç full hd de tam sınır çözünürlük(bana göre). ha daha yüksek çözünürlük olmaz mı?olur.
    aslında izleme mesafene (4 mt) göre 42 inç küçük kalır gibi. ben 3.5 metre mesafede 46 inç kullanıyorum. yeni tv alsam kaç inç olacak hesabı yapıyorum. 49 olsa küçük mü gelir,55 olsa büyük mü gelir diyorum.
    bence siz doğrudan 49 inç 4k tv alın (tabi fiyatı size göre ise). uzun vadeli olur en azından. 10 sene kullanırsınız bozulmazsa.
    tv önerim: 42 inç bandında alacam derseniz. 2300 lira civarı 43mu7000 var. hem de 4k. 49 inç civarı alacam derseniz 3300 lira civarı samsung 49mu7400 var. bunlar benden öneri. tabi tercih sizin. kolay gelsin.
  • 3,5 metreden 55" izliyorum. Param olsa 65" alırdım. Siz en az 55 alın ama zevk meselesi de işin içerisinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.