Şimdi Ara

4gs sorunu ? yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

amerikadan 4gs 16 gb white aldım. cihazı kayıt ettirdim. burada sıkıntı yok cihazı aktivasyonda yaptım ama vodafone hattımı takınca pini giriyorum 2-3 sn de şebeke geliyor ama ondan sonra sim cart aktivasyonu hatası veriyor. bir türlü geçemedim burayı. başka hat takmadım ama 4g de çalışan 2 hattımıda taktım olmadı. 2 hattımda vodafone

"The SIM card inserted in this İPhone does not appear to be supported.

Only compatible SIM cards from a supported Carrier may be used to activate İPhone.

Please insert the SIM card that came with your İPhone or visit a supported Carrier's store to receive a replacement SIM card." çıkıyor

• Cihazı simkilitsiz olarak mı aldınız? İçinden herhangi bir hat çıktı mı AT&T gibi? Çünkü ekranda görülen hata takılan hat desteklenmiyor diyor.
  • içerisinden hat çıkmadı sim kilitsiz diye aldım ama bu hatayı verip duruyor sim kartı taktıkça
  • Taktiginiz simkartin pin şifresini kapatın ve öyle deneyin
  • Peki Amerika'da Apple Store'dan mı aldınız? Yoksa Türkiye'ye getiren birinden mi? Çünkü Apple Store'dan alırken bildiğim kadarıyla simkilitsiz istiyorum diye belirtmeniz gerekiyor. Geçen de de böyle bir konu vardı forumda hatta arkadaş model numarasını falan yazmıştı sonradan simkilitli çıktı. O da sizin gibi simfree diyerek almış ancak simkilitli çıktı.
  • bir tanıdık getirdi ama simfree diye almıştı. evet o konuya da baktım. diğer konularada simdeki pin uygulamasını felan kapatıyorum ama olmuyor yine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.