Şimdi Ara

47lw500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    geçen hafta vatan dan 2399-10tk 47lw5500 aldım
    firmware tv üzerinden bir türlü güncelleyemedim
    netten nerden indirip usb ile güncelleyebilirim
    teşekkürler

• bu fiyata biraz zor ama güzel amışın ama o ürün teşhir ürünü bende gördüm orda duvarda adam önce uyarmadı ben ısrar edince abi o teşhir ürünü dedi
  • LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi başlığından bilgi alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun6100

bu fiyata biraz zor ama güzel amışın ama o ürün teşhir ürünü bende gördüm orda duvarda adam önce uyarmadı ben ısrar edince abi o teşhir ürünü dedi

bende lg 50pz250 aldım teshır urunu olup olmadıgını nerden anlayabılırım? adamlar ewe bıraktı tw yı kutusunda sonra 3 gun sonra gozumuzun onunde actı tw yı kurdu ılk acılıs kulumunuda yaptı sence bu teshır urunumudur? deılsede nerden anlayabılırızkı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizzgilipijama

quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun6100

bu fiyata biraz zor ama güzel amışın ama o ürün teşhir ürünü bende gördüm orda duvarda adam önce uyarmadı ben ısrar edince abi o teşhir ürünü dedi

bende lg 50pz250 aldım teshır urunu olup olmadıgını nerden anlayabılırım? adamlar ewe bıraktı tw yı kutusunda sonra 3 gun sonra gozumuzun onunde actı tw yı kurdu ılk acılıs kulumunuda yaptı sence bu teshır urunumudur? deılsede nerden anlayabılırızkı?

inan bilemiyeceğim fiyat piyasadakilerle hemen hemen aynıysa korkma ama cok altındaysa bir bit yeniği vardır zaten
  • Bir süre kullandıktan sonra teşhir olup, olmadığını gözle tespit etmeniz mümkün olmaz. Servis menüsünden TV'nin toplam çalışma saatine bakabilirsiniz ama elinizdeki kumandayla servis menüsüne giremezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Bir süre kullandıktan sonra teşhir olup, olmadığını gözle tespit etmeniz mümkün olmaz. Servis menüsünden TV'nin toplam çalışma saatine bakabilirsiniz ama elinizdeki kumandayla servis menüsüne giremezsiniz.

hangı kumandayı almam lazım pekı? marka model?
  • Evrensel kumanda denen kumandalardan alman gerekli ama bence servisi çağır ve onlardan kullanım süresini göstermelerini iste. Servis menüsünde bir yanlışlık yaparsan garantiden çıkartırsın ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Evrensel kumanda denen kumandalardan alman gerekli ama bence servisi çağır ve onlardan kullanım süresini göstermelerini iste. Servis menüsünde bir yanlışlık yaparsan garantiden çıkartırsın ürünü.

anladım ustam tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.