Şimdi Ara

47000 TL ye otomatik araç tavsiyesi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    maksimum 47000 tl olmak şartıyla acilen bir araba almam lazım .2 tane cocuğumuz var sağa sola götürürken hep birinden bizi götürürmüsün demekten sıkıldım biraz kredi çekicem az bende var az da sağdan soldan bulacağım .aklımdaki araç jazzdı ama uçmuş gitmiş 60 milyar 64 milyar yazmış adamlar .bu yüzden en ince ayrıntısına kadar bilgilerinizi değerlendireceğim .

saygılarımla..

• Fiesta öneririm
  • Aynı paraya bizde arıyoruz. Cruze alabilirsiniz. Şuan başka araç gelmiyor aklıma. 50 küsürlere çıkarsanız i20 var.
  • 2011 lancer
    2009 civarı focus
    2008 civic
    2009 corolla-auris
    megane 3, fluence bunları düşünebilirsiniz.
  • selamlar.

2011 civic aldım 1.4 sport. hem yakıtı kokluyor hem oto. hem de inanılmaz büyük bagaj hacmi var.

başka araç bakma derim...
  • Cruze - Cıvıc
  • 2014-15 Mitsubishi attrage. İnceleyin.

Cocuklu aile icin bicilmis kaftan, genis ic hacim genis bagaj ,donanimli,masrafsiz , ekonomik.

Hayirli gunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 16 Ekim 2017; 17:22:17 >
  • 2008-2010 model Citroen Grand Picasso

47000 TL ye otomatik araç tavsiyesi lütfen

1.6 HDI motor- 109/112 bg

Yarı otomatik 6 ileri MCP şanzıman

7 koltuk.

Cam tavan

Tam otomatik klima ( arka yolcularin kendi kontrolleri var)

0403 konforu

Yağmur far sensoru

Elektronik el freni

Ön- yan- perde ve diz hava yastığı

6 hoparlör- direksiyondan kontrollu bluetooth desteği

Orta bölümde soğutuculu torpido

Arka makam perdeleri

Akustik lamine panaromik ön cam

Düşük yakıt tüketimi sehir ici 800-850km uzun yol 900-1200km

Bakımı japon araçlarına göre ucuz

2. Sıra koltuklar ileri geri hareket eder sırt eğimi vardir. Saft tuneli yok. 2 çocuk koltuğu kullaniyorum yanina yetiskin rahatca oturuyor, bacak bacak üstüne atıyor.

Bagaj 550lt ama bagaj perdesi cikinca 700-800 lt Allah ne verdiyse.. 5 tane siesta plastik koltuk ic içe takılıp dik yerleşiyor. (Nasil bir ölçü birimi ise:D)

6 hoparlör

Otomatik kapanan ve eşik aydınlatmalı yan aynalar.

Ben 5 yıldır kullanıyorum. 75binde aldım şuan 171binde. Elektronik hiçbir arıza olmadı. 1 tek 140binde EGR değişti.

Satmıyorum. Tavsiye ediyorum.

Sırası ile golf,corsa,colt sonrası HB ve sedan benim için bitti. Yaşasın MPV.

• Ben de 2006 otomatik jetta var 1.6 klasik motor. Lpg de var. 2008-2009 45 e alınır tahminim. Ya da aynı motor golf otm.
  • Bacanak nissan micra aldi cok kucuk araba 1 tane bebek arabasi sigmaz hanim genede alalim diyor siz ne diyorsunuz.birde 5 yas altina kredi cekilmiyor dedi banka
  • SinanKkner S kullanıcısına yanıt
    Otomatigi nasil cvt mi .disardan da bakilinca kucuk duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: orionca

Bacanak nissan micra aldi cok kucuk araba 1 tane bebek arabasi sigmaz hanim genede alalim diyor siz ne diyorsunuz.birde 5 yas altina kredi cekilmiyor dedi banka

Hocam yapma etme sakın micraya gireyim deme 2 çocukla.

Bende çocuk yok ben bile cesaret edemedim arabada bagaj yok bildiğin. Anca market poşeti falan koyabilirsin o kadar dar ve küçük.
  • orionca O kullanıcısına yanıt
    Taşıt kredisi ile almayın ihtiyaç kredisi çekin hem işiniz daha kolay olur hemde teslimsiz taşınır rehni olmaz. Tabi ihtiyacı biraz daha zor veriyorlar memur vs değilseniz teminat/kefil gerekebilir...

Micra size uygun değil , bütceniz tam sıkıntılı bir aralık geniş bir otomatik aile aracı bakınca genelde 5-9 yaş arası araçlar görüyorsunuz yaklaşık km ler 80-120bin arası bunların triger bakımını , şanzıman debriaj balatası volant bakımını vs göz önünde bulundurun ucuz işler değil bunlar can sıkar...

FP araçlar bakın Cruze Bravo 308 C segment için olabilir , B sınıf hb ler zor bence almayın ama sedanları tercih edilebilir...
  • Lancer Aile icin iyidir guvenlidir
  • O fiyata yakın dizel otomatik c4 ler var bilen biri yorumlarsa güzel olur
  • Mazda3 impressive 50 civarlarina temiz bulursunuz...
  • kis ceed dizel otomatik 2010 civarı şanzıman tork konvektörlüdür sıkıntı yaratmaz motoruda iyidir
  • Toyota yaris yada Auris olabilir
  • Bende 2009 otomatik jazz var. 43.900₺. İsterseniz özelden yazın.
  • Merhaba birazdaha artırıp jazz 2012 cvt bakın derim lpg benzin farketmez iki şekildede az yakan az kaçan ama konforlu geniş aile aracıdır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.