Şimdi Ara

47 lm860v dolandırıcılık sakın kanmayın!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu sabah sahibinden bi lg 47 lm860v modeli 1600 liraya satılıyordu tabi havele ve eft usulu ile ....!!!sıfır üstelik fauralı garantili...neyse aradım adamı anlatıyor antalyada bir firmanın adını kullanıyor"tuluklar"diye isterseniz netten bakın diyor...neyse biraz konuşturdum adamı sabit tel istedim verdi(sonra aradım fax cıktı)ismini verdi..neyse girdim siteye baktım firmanın öyle bir şubesi gözükmüuor ardım firmayı böle bi şubeniz varmı diye yok böyle bi çalışan yok... firma sahibi diye verdiği ismi google amcadan sordum (abdulkadir BOYACI)2010 da nitelikli dolandırıcılıktan yakalnmış 110 bin tl vurgun yapmış nette sahte ilanlar ile (adam ilkokulmezunu bile değilmiş...)

2ad sipariş edecektim 3000 e anlaştık ama biraz araştıracam sonra dönecem dedim ok dedi....neyse 3000 ni kurtadık şimdi arıyorum adamı meşgul ağzının payını verecem....
    bunu yazdım kimse hamlık yapıp tongaya düşmesin umarım.....

• Teşekkürler yararlı bir bilgi...
    Aman diyelim büyük firmalar hariç internette alışverişe hayır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi aradım açtı telefonu...siparişleri 7 yaptım dedim "burda amirimiz ve polis arkadaşlarda istiyor" dedim kapattı iblis....
  • Bence durumu polise bildirmeniz gerekiyor.
  • sahibinden e ilan ile ilgili şikayet formu doldurdum...inşallah kimse tongaya düşmemiştir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

sahibinden e ilan ile ilgili şikayet formu doldurdum...inşallah kimse tongaya düşmemiştir...

"sahibinden" de araba için benzer bir olay yaşamıştım. gitti gidiyor gibi olmadığı için kontrol altında tutamıyorlar. vatandaşın uyanık olması lazım...
  • ilan kaldırılmış gözüküyor....adam telefonda istanbuldan bir kişinin 2 ad sipariş ettiğini ve ödemesini eft olarak yaptığını söylemişti eğer doğruysa büyük geçmiş olsun....
  • Dolandırıcının adını verdiği Tuluklar, Alanya'da Boshc, Vestel, Turkcell gibi markaların bayiliğini yapan büyük bir firma..,Böyle şeylerde mutlaka iyi araştırma yapmak lazım, aman dikkat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.