Şimdi Ara

45000 tl ye Otomatik ve full donanımlı araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 45000 tl civarında otomatik vitesli bir araba arıyorum.Aradığım arabanın full donanımlı ve dizel veya lpgli olmasını istiyorum.
    Bu fiyata alabileceğim dizel otomatik arabaların ortalama kmleri 150 000 civarında olduğundan arıza çıkaracaklarından endişeliyim.Özellikle dsg şanzımana 150 000 civarında bir kmdeyken güvenmelimiyim?aracın arıza çıkarma ihtimali olmasa jetta veya octavia düşünmekteyim.ama bu endişeler sebebiyle lpg uyumlu araçlarlada ilgileniyorum.
    Özellikle honda civic ve hyundai elentra modelleri hakkında ne dersiniz?
    Lpgye uyumlu ,performans kaybı yaşatmayan ,full donanımlı olacak şekilde hangi aracı tavsiye edersiniz?aracın sedan olması ,hız sabitleyicisi olması benim için önemli...teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sedan hariç citroen c4'ü tarif etmişsiniz. İlla sedan diyorsanız lpg'li temiz bir civic en mantıklı tercih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaistlinXX -- 14 Ekim 2014; 12:25:56 >
  • Citroen c4 hakkında cok bir bilgim yok.lpgyi sorun etmediğim için benzinli alıp taktırma durumumda var.bu da lpgde sorun çıkarmayacak tüm arabaları alabileceğim anlamına geliyor.kmsi düşük ,şanzımanı sorunsuz,donanımı yüksek araç tavsiyesi verebilir misiniz?ayrıca bahsettiğim endişelerimden ötürü dizelden ve dsg den vazgeçmelimiyim?

• Sedan olarak

Corolla
    Civic

Hb

Auris
    Bravo
    C4
    308

• hkm öz H kullanıcısına yanıt
    50 çıkarsanız EDC DCİ 110 TOUCH Megane 3 hb alabilirsiniz ne kadar orta donanımlıda olsa gayet iyi tercih olur veya 1.2 TSI 105 175 skoda rapid bakablirsiniz 150 binde Dsg aman el bombası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.