Şimdi Ara

45 Yaşına gelmiş adama Sağlam Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oyun oynamayı bırakalı yıllar oldu. Öyle kamerayla video resim çekmeyle de işimiz yok.

Bizim derdimiz ekran sağlamlığı.Telefonda kullandığım programları sayayım size ;

Whatsapp

Face

Mobil bankacılık

Navigasyon

Nfc

E devlet

Yeneksepeti

Alışveriş programları

Benim telefonda aradığım şey parlak ama kırılmayan ve çizilmeyen ekran. Napayım ben cigabaytları.

Yahu piyasa hep ergen ihtiyacına göre dizayn edilmiş.

Forumda aradım ama bulamadım. Xiaomi shield glass, longjing glass, dragon glass diye teknolojiler çıkartmış. Herkes telefon incelemesinde donanımından veya kamera çekiminden bajsediyo. Ula telefonda en önemli şey ekrandır ekran!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran koruyucu işinizi görür sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • harputt23 H kullanıcısına yanıt

Dostum ben de biliyorum ekran koruyucu uygulatmayı. Benim serzenişim buna değil. Bu telefon piyasası ergen ihtiyacına göre şekillenmiş. Ekran sağlamlığına yatırım yapılacağına daha çok donanıma yatırım yapılıyor.

• Ekran sağlamlığıni saglaman için iyi kılıf şart hocam dusunce hepsi kırılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Ya kardeşim tabiiki de kılıf gullanıyoz . Bi keresinde telefon cepteyken biri bana çantasıyla çarptı . Ulaa bi baktım ekran çatır çutur .

Daha sonrasında ise koltukta telefonun üstüne oturmuşuz ekran yine gitti .

Abicim bu snapdragonuna , kameraya , diyaframına falan yatırım yapacağına ekran camını nasıl daha sağlam yaparımla uğraşsaydı , o firmanın telefonu peynir ekmek gibi satardı .

25 yaş üstü bireylerin yüzde 80'inin eminimki asıl ihtiyacı çok zor kırılan ve çizilen bir ekrandır .

Şöyle bir geçmişe bakıyorum da , telefonu ben hep ekran kırıldığında değiştirmişim . Sebebi de ne biliyonuz mu ? Yeni ekranın maliyeti , telefonun maliyetini geçmiş . O yüzden yenilemişiz . Gariban tayfa ekranı bozulmadıkça telefon değiştirmez .

Arkadaşım var . Adam hala s3 mini ile geziyor . Niye , çünkü adamın kamerayla ve oyunla işi yok .

• Sıçuruk Kedi kullanıcısına yanıt
    20 senedir cep telefonu kullanıyorum son 7 senedir iphone. Hiçbir zaman ekran koruyucu falan kullanmadım sadece elim kayıyor diye kılıfla kullanıyorum ama ekranım falan kırılmadı bugüne kadar.
    Çok mu özensiz kullanıyorsunuz niye taktınız ekran kırılmasına kafayı bu kadar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aranan cevap honor x9a , ama artık biraz pahalı fiyatlanıyor. Ben size realme 9 pro öneririm ya da realme 10

• ancak daha düşük bütçeli bir telefon da olur derseniz vivo y22s derim.

• Göz sağlığınız için amoled ekranlı almayın. İlla ki amoled ekranlı telefon alacaksanız PWM Dimming / PWM Karartma değeri yüksek telefon alın. 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.