Şimdi Ara

45 lik çanak-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • technisatın 45 lik çanağıyla acaba turksat sorunsuz izlenirmiki?bilgisi olan varmı?

• eğer çanağın yeri müsaitse ve gökyüzünü rahat görüyosan izlenir bence sorun çıkacağını sanmam
  • Tüm kanalları alamazsın heralde, bir de sinyal çok yüksek gelmez ama bunun eksisi olacağını düşünmüyorum..

Olduğun yere bağlı olarak değişir
  • hatırlıyormusunuz bi ara türksat ilk atıldğında tencereyle flan çektiğini gsreiyorlardı.televizyonlarda.
  • Sinyal seviyen düşer ama bence güçlü yayınların tümünü alırsın
  • peki türksatta sinyali zayıf frekanslar hangisi yani bunu alıyorsa hepsini alır diyeceğiniz.
  • bana digiturk zayif geliyo trsatta
    digerleri normal ama yer ve mekanınıza göre sinyal sevisi degişir.
    yanı denemek test etmek gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mccartney

bana digiturk zayif geliyo trsatta

+1

benim bulunduğum bölgede de Flash Tv'nin sinyal seviyesi çok düşük, FB Tv'nin çok yüksek.
    Ama, bulunulan koordinatlara göre farklılıklar olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mccartney

bana digiturk zayif geliyo trsatta

Çanak 45'lik mi Mc ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: feto123

technisatın 45 lik çanağıyla acaba turksat sorunsuz izlenirmiki?bilgisi olan varmı?

yanında 70 lik rakı olursa sıkıntı olmaz

• Kullanmanız gereken anten çapı, bulunduğunuz bölgeye ve izlemek istediğiniz yayının tipine (analog-dijital) göre değişmektedir. Türksat uydu yayınları için gerekli çanak anten çapı analog yayınlarda ve uydunun iniş gücünün merkezinde (Maximum EIRP bölgesinde) ve 0.6 dB'lik LNB ile 60 cm.dir. Aynı bölgede dijital yayınlar için 70 cm.lik çanak anten önerilmektedir. Ancak yayın alınan bölge uydu ayak izlerinin (foot print) merkezinde değilse, kullanılması gereken anten çapı artmaktadır. Türksat uydularının yere iniş güçleriwww.turksat.com.tr sitesinden öğrenilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKUREL -- 24 Nisan 2006; 14:51:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar2222000

quote:

Orjinalden alıntı: feto123

technisatın 45 lik çanağıyla acaba turksat sorunsuz izlenirmiki?bilgisi olan varmı?

yanında 70 lik rakı olursa sıkıntı olmaz

çok ta ii olduğunu söylemeyiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.