Şimdi Ara

45-50 bin tl arası Seat Ibiza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 45-50bin tl arasına özellikle sıfır araç almayı düşünüyorum. Aklımda Seat ibiza hyundai i20 ve opel corsa var. Otomatik vites olması benim için önemli. Sizce hangisi daha mantıklıdır yada başka bir öneriniz varsa çekinmeyin lütfen :)

Ibiza 1.2 lt TSI 105 hp DSG
    YENİ i20 1.4 MPI JUMP OTM. (BENZİNLİ)
    Yeni Corsa, Essentia, 1.4 ECOTEC® 90 HP, 6 İleri Otomatik

•  45-50 bin tl arası Seat Ibiza

quote:

başka bir öneriniz varsa çekinmeyin lütfen
  • Dostum vazgeç otomatik'ten düz vites alırsan genel olarak daha iyi bir araç alırsın o fiyat bandındaki Otomatik aracların şanzımanları ya verimsiz oluyor yada sorunlu bence 1.0 Turbo 115 HP Düz vites Corsa veya 1.33 Life Corolla/Auris ikilisinden birini tercih et ama ben olsam Turbo corsa alırım Minyatür OPC Gibi aracım olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Needfordrive

Dostum vazgeç otomatik'ten düz vites alırsan genel olarak daha iyi bir araç alırsın o fiyat bandındaki Otomatik aracların şanzımanları ya verimsiz oluyor yada sorunlu bence 1.0 Turbo 115 HP Düz vites Corsa veya 1.33 Life Corolla/Auris ikilisinden birini tercih et ama ben olsam Turbo corsa alırım Minyatür OPC Gibi aracım olurdu

Bende manuelden çok memnundum istanbula taşınana kadar ama bazen oluyor 15 saat çalışıyorum bi de onun üstüne istanbul trafiğine girince kafayı yiyorum. Sırf bu yüzden istiyorum otomatik vites almayı da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

45-50 bin tl arası Seat Ibiza

quote:

başka bir öneriniz varsa çekinmeyin lütfen

Teşekkür ederim hocam bir göz atayım ona da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.